Szukasz nowej maszyny, lecz nie wiesz jaki model sprawdzi się najlepiej? Interhandler Ci pomoże!

2 min
Szukasz nowej maszyny, lecz nie wiesz jaki model sprawdzi się najlepiej? Interhandler Ci pomoże!

Zakup maszyny budowlanej, drogowej czy rolniczej zazwyczaj poprzedzany jest wielogodzinnymi poszukiwaniami oraz porównaniami. Zwracasz uwagę na wyposażenie, parametry techniczne, osiągi, wreszcie cenę i zakres ochrony gwarancyjnej. Wiemy, że podjęcie decyzji nie jest łatwe, dlatego oferujemy Ci nasze wsparcie techniczne. Na podstawie indywidualnych oczekiwań inwestora możemy zaproponować kilka produktów z całego asortymentu, skracając tym samym czas zakupów oraz zwiększając pewność, co do tego, że dokonasz właściwego wyboru.

Zdalne wsparcie doradców – pomagamy w podjęciu decyzji

Maszyny do swojej floty wybierasz uważnie, zwracając uwagę na poszczególne parametry i zestawiając je ze sobą. Okazuje się, że do porównania masz dziesiątki modeli, które różnią się rodzajem i mocą silnika, filtrów, maksymalną głębokością kopania, prędkością jazdy, zakresem wysięgnika czy budową skrzyni biegów.

Zastanawiasz się, czy wystarczą Ci podstawowe rozwiązania, czy może lepiej zainwestować w nowoczesne funkcje? Wreszcie do rozważenia poddajesz myśl o sposobie finansowania inwestycji – za gotówkę, w leasing czy na raty? A może coś z rynku wtórnego? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz przy pomocy doradców z Interhandler. Mamy na koncie ponad 16 tysięcy sprzedanych maszyn, co czyni nas firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. A współpraca ze znaną, cenioną i cieszącą się zaufaniem marką to gwarancja dla Ciebie, że podejmiesz dobrą decyzję zakupową.

Jak to wygląda? Zobacz, jak wspieramy naszych klientów zdalnie

Jeżeli nie możesz odwiedzić żadnego z naszych oddziałów osobiście, i tak masz dostęp do profesjonalnego wsparcia doradców z Interhandler. Udzielamy go w sposób zdalny. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz online dostępny na stronie. Wprowadź swoje dane, opisz, czego szukasz, zadaj nurtujące Cię pytania. Na koniec wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych i czekaj na kontakt doradcy.

Co masz do wyboru? Bogata oferta Interhandler

Teraz już wiesz, że bogaty wybór maszyn w Interhandler to nie tylko duże wyzwanie dla Ciebie, ale też szansa na udane zakupy. Przy wsparciu naszego doradcy uzyskasz informacje na temat urządzeń dla budownictwa, rolnictwa, kolejnictwa oraz pozostałych branż, które obsługujemy.

W konsultacjach sięgamy dalej, skupiając się nie tylko na dostępnym asortymencie, ale też na obsłudze posprzedażowej, tj. dostępności serwisu, osprzętu i oprogramowania. Wszystko to sprawia, że klienci firmy Interhandler nieraz wracają, by właśnie tutaj wyposażyć się w profesjonalny, nowoczesny i niezawodny sprzęt!