Maszyny JCB dla przemysłu i produkcji. Wybierz niezawodne rozwiązania na lata

2 min
Maszyny JCB dla przemysłu i produkcji. Wybierz niezawodne rozwiązania na lata

Twoja firma działa w branży przemysłowo-produkcyjnej? Szukasz maszyn, które wesprą realizację codziennych zadań, poprawią ich wydajność oraz podniosą jakość usług? JCB proponuje całą serię urządzeń przeznaczonych do wspierania Twojego biznesu. Są to bezawaryjne wózki widłowe Teletruk, ładowarki teleskopowe, przegubowo-teleskopowe, wózki widłowe, podnośniki nożycowe i agregaty.

Seria maszyn wspierających przemysł i produkcję

Produkcja i przemysł to gałęzie, na których w dużej mierze opiera się gospodarka. Jeżeli działasz w tej branży to wiesz, jak ważne jest utrzymanie dobrego tempa pracy. Bezawaryjność maszyn to zatem priorytet, jeśli chcesz uniknąć kosztownych przestojów i stale zwiększać obroty przedsiębiorstwa. Zostaw konkurencję w tyle – stwórz nowoczesną flotę z pojazdów marki JCB, która będzie nieustannie pracowała na Twój sukces. Oto polecane maszyny do firm zajmujących się przemysłem oraz produkcją:

Wózki widłowe Teletruk i wózki terenowe

Teletruk to seria wózków widłowych poddawanych rygorystycznym testom. Ich wyniki jasno pokazują, że konstrukcja maszyn jest wytrzymała, odpowiednio sztywna i stabilna. Ergonomiczna budowa sprzyja operatorowi, który ze swojej kabiny ma bardzo dobrą widoczność. Manewrowanie ładunkami na paletach czy w workach staje się zatem proste nawet na ograniczonej przestrzeni. Do pracy na nierównym czy grząskim gruncie świetnie sprawdzą się modele terenowe.

Ładowarki teleskopowe i przegubowo-teleskopowe

Do bardziej zaawansowanych prac załadunkowych wybierz ładowarki teleskopowe i teleskopowo-przegubowe. Odznaczają się bardzo dobrą efektywnością, niezrównaną siłą oraz trwałością. Użytkownicy zwracają uwagę na to, że maszyny są tanie w eksploatacji – głównie dzięki bezawaryjnej pracy i rzadszym naprawom, a także zasilaniu przy pomocy ekologicznego silnika EcoMax.

Podnośniki nożycowe

Podnośniki nożycowe JCB Access znacznie zwiększają dostępność oraz zakres prac wykonywanych w Twoim przedsiębiorstwie. Platforma, która stabilnie unosi się na wysokość niemal 14 metrów zapewnia operatorom bezpieczeństwo, ale też łatwy dostęp do miejsc nieosiągalnych z niższych poziomów. Podnośniki są trwałe, głównie dzięki zastosowaniu wkładek oporowych baterii oraz tacy hydrauliki.

Agregaty prądotwórcze

Chociaż sprawdzą się w każdej firmie to w produkcji i przemyśle zapewnią ciągłość realizowania procesów, np. w razie awarii czy przerw w dostawie prądu. Agregaty prądotwórcze zapewniają możliwość pracy z dala od stacjonarnego źródła energii, a łączą w sobie wysoką wydajność z przystępną ceną.