Szukasz maszyn budowlanych używanych lub na wynajem? Skorzystaj z nowej aplikacji mobilnej Interhandler

2 min
Szukasz maszyn budowlanych używanych lub na wynajem? Skorzystaj z nowej aplikacji mobilnej Interhandler

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Interhandler uruchomił aplikację mobilną swojej strony oraz sklepu. We współpracy z serwisem Mascus powstała platforma umożliwiająca wygodne wyszukiwanie maszyn budowlanych używanych, nowych, na wynajem, a także części i oprogramowania do nich. Dzięki niej na bieżąco możesz kontrolować ofertę i polować na najlepsze okazje. Korzystanie z aplikacji jest tym przyjemniejsze, że jest ona prosta w obsłudze, intuicyjna oraz kompatybilna z urządzeniami Android i IOS.

Pobranie i obsługa aplikacji Interhandler

Darmową aplikację Interhandler możesz pobrać w sklepie GooglePlay oraz App Store i od razu po zainstalowaniu rozpocząć korzystanie z niej. Jest ono bardzo intuicyjne, ponieważ wyszukiwarka pozwala na dokładne skonfigurowanie parametrów produktu, jakim jesteś zainteresowany. Oznacza to, że szybko znajdziesz interesującą Cię nową lub używaną maszynę budowlaną lub część i kupisz ją lub zarezerwujesz w wypożyczalni. W razie pytań dotyczących asortymentu oraz realizacji zamówień w każdej chwili możesz kliknąć odpowiednią ikonę, która połączy Cię z konsultantem. Zadzwoń lub napisz e-mail i uzyskaj informacje na temat parametrów produktu, jego dostępności, ceny oraz wyposażenia. Chociaż każdy z nich w sklepie ma własną specyfikację wraz z dokładną dokumentacją techniczną, to nasi specjaliści są gotowi, aby udzielić Ci dodatkowych porad.

Aplikacja dopasowana do użytkownika

Aplikacja jest dostępna w czterech językach – polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej. Problemów z jej obsługiwaniem nie będą mieć zatem także inwestorzy z zagranicy, którzy swobodnie mogą nawigować po całej stronie. To wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom i odpowiedź na rosnące zainteresowanie zakupami i przeglądaniem stron za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Taki trend rozwija się również wśród inwestorów działających w branży budowlanej. Zwłaszcza rok 2020 udowodnił, jak duży udział w rynku e-commerce mają zakupy internetowe i jak bardzo potrzebny jest przedsiębiorcom zdalny kontakt z dostawcami maszyn budowlanych i części.

Kwestie techniczne aplikacji

Interhandler korzysta z rozwiązań webshopowych dla maszyn budowlanych używanych oraz rentalu także na swojej stronie internetowej. W aplikacji mobilnej oferta również się prezentowana w tak profesjonalny sposób, co znacznie ułatwia nawigowanie w serwisie i wyszukiwanie konkretnych produktów.

Rozwiązania tego typu są responsywne, przyjazne dla wyszukiwarek. W razie potrzeby w każdej chwili możliwa jest też konsultacja z doradcą drogą mailową lub telefoniczną. Praktyczna opcją jest drukowanie wyszukanych ofert.