Ciężkie maszyny z serii X — przedstawiamy najnowszą koparkę gąsienicową JCB

2 min
Ciężkie maszyny z serii X — przedstawiamy najnowszą koparkę gąsienicową JCB

Koparka gąsienicowa JCB serii X, a konkretnie – 370X to nowy, imponujący model w portfolio marki JCB. To największe jak dotąd urządzenie z tej kategorii, oferujące niezwykle zaawansowane opcje, systemy i rozwiązania. Jeśli więc szukasz maszyny budowlanej, która poradzi sobie w każdych warunkach, jesteś we właściwym miejscu. Dowiedz się więcej na jej temat!

Koparka gąsienicowa JCB serii X – z myślą o każdym detalu

Podczas projektowania tej maszyny nie pominięto żadnego detalu – została ona przetestowana w wyjątkowo trudnych warunkach. Wszystkie elementy tej koparki są przygotowane z myślą o tym, że ma ona zapewnić maksymalną wydajność i niezawodność. Możesz mieć pewność, że sprosta ona nawet największym wyzwaniom i że sprawdzi się nawet przy najbardziej wymagających projektach – i to nie tylko tych budowlanych.

Koparka gąsienicowa JCB 370X to również model o masie 35–40 ton – na tle innych, podobnych urządzeń jest ona zdecydowanie najpotężniejszym i najmocniejszym „rozwiązaniem”. To z kolei sprawia, że wzniesie Twoje prace budowlane na zupełnie nowy poziom produktywności i wydajności.

Koparka gąsienicowa 370X – mocny silnik i jeszcze większa moc

Koparka dostępna w sklepie Interhandler wyposażona jest w mocny silnik Cummins L9 o pojemności 8,9 i mocy 240 kW, który osiąga maksymalną moc przy 1700 obr./min. Do tego posiada ona unowocześniony układ hydrauliczny, a w nim znalazły się pompy Kawasaki oraz blok zaworowy KYB najnowszej generacji.

Należy powiedzieć także o zupełnie nowym końcu koparki – posiada on wzmocnioną konstrukcję, która gwarantuje ogromną trwałość. Aby zwiększyć wytrzymałość, maksymalne średnice sworzni łyżek sięgają do 100 mm. Nie można zapomnieć również o zastosowanych w modelu opcjach zaprojektowanych z myślą o bezpieczeństwie. Mamy tu na myśli choćby system podwójnych kamer Full HD, gwarantujących znakomitą widoczność. Do tego dochodzą ergonomiczne uchwyty, antypoślizgowe płyty bieżnika i boczne poręcze. Oprócz tego ważnym elementem urządzenia jest oświetlenie Follow Me Home – poprawia ono widoczność w późnych godzinach wieczornych.

Koparka gąsienicowa 370X – wyjątkowo nowoczesna kabina

Unowocześnienia wprowadzono również w samej kabinie. Stylowy, 10-calowy ekran dotykowy ze zintegrowanym obrazem z kamery HD czy konfigurowalne profile użytkowników z kodem wejściowym – to tylko niektóre z nich. Odkryj moc nowej koparki gąsienicowej JCB i zdecyduj się na nią w sklepie Interhandler!