Wybierz elektryczne maszyny E-TECH i zadbaj o środowisko już dziś!

2 min
Wybierz elektryczne maszyny E-TECH i zadbaj o środowisko już dziś!

Jesteś przedsiębiorcą, który na równi z własnymi interesami troszczy się o środowisko? W zadbaniu o jego zasoby bez wątpienia mogą Ci maszyny elektryczne z serii E-TECH. To urządzenia w 100% elektromobilne, które nie emitują w ogóle spalin, szybko się ładują i emitują minimalną ilość hałasu. Twoja firma na pewno zyska na takiej inwestycji – również wizerunkowo.

E-TECH – elektromobilne maszyny nieemitujące spalin

Maszyny budowlane, podobnie jak wszystkie inne pojazdy emitują ogromną ilość spalin. JCB postanowiła zmienić ten trend i w ślad za elektrycznymi samochodami zaproponować elektryczne sprzęty budowlane. Tak powstała seria E-TECH, a w niej zeroemisyjne:

To pionierska gama produktów, które są już na rynku na tyle długo, że zostały dostrzeżone i docenione przez specjalistów z wielu branż. Zwracają oni uwagę nie tylko na to, że maszyny faktycznie są ekologiczne i ekonomiczne w utrzymaniu, ale też pracują cicho i stabilnie. Firma stale unowocześnia urządzenia, rozbudowuje funkcje i już na ten moment oddaje do użytku sprzęty, które po godzinnym ładowaniu 110, 230 lub 515 V litowo-jonowego akumulatora mogą pracować nawet przez 8 godzin, czyli cały dzień roboczy.

Co dają Ci maszyny z serii E-TECH?

Zastanawiasz się, czy Twoja firma potrzebuje elektrycznych ładowarek teleskopowych? Okazuje się, że inwestycja w taką flotę przyniesie Ci wiele korzyści, w tym zminimalizowanie ilości i częstotliwości przeglądów technicznych czy serwisowania. Redukcja kosztów wynika przede wszystkim ze zmniejszonego zapotrzebowania na benzynę. Do tego, Twój sprzęt może zostać wyposażony w system inteligentnego zarządzania LiveLink, który zbiera i analizuje dane, m.in. na temat spalania i na tej podstawie umożliwia wygodne zarządzanie kosztami.

Warto zaznaczyć maszyny E-TECH generują bardzo niewielki hałas. Docenisz to, pracując w godzinach nocnych i wieczornych. Cisza na placu budowy do tej pory wydawała Ci się niemożliwa? Teraz komunikacja między pracownikami będzie przebiegała znacznie sprawniej. Sama praca będzie możliwa bez udziału urządzeń wyciągowych oraz w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie emisja spalin jest całkowicie zakazana lub przynajmniej mocno ograniczona.

Koniecznie zapoznaj się z propozycjami JCB z serii E-TECH. Szybko docenisz je za to, jak stabilnie pracują, jakie są wydajne i komfortowe w obsłudze. Zyskasz w oczach klientów, gdy dowiedzą się, że Twoje przedsiębiorstwo troszczy się o potrzeby środowiska naturalnego.