Interhandler

Interhandler jest jedynym wyłącznym autoryzowanym dealerem maszyn JCB w Polsce. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego. Posiada także szeroką gamę maszyn używanych.

lat na rynku

%

udziału w rynku koparko-ładowarek

%

udziału w rynku ładowarek teleskopowych

000

sprzedanych maszyn i urządzeń

Interhandler logo

O nas

oddziałów

Sieć 16 oddziałów o charakterze handlowo – serwisowym zapewnia szeroki dostęp do osprzętów, części zamiennych i eksploatacyjnych, opon, urządzeń hydraulicznych.

pracowników

Profesjonalne doradztwo oraz usługi serwisowe gwarantuje zespół 260 pracowników obsługujących klientów na terenie całego kraju. Dzięki flocie 80 samochodów serwisowych obsługa techniczna odbywa się w miejscu pracy maszyny.

samochodów serwisowych

Dzięki flocie 80 samochodów serwisowychobsługa techniczna odbywa się w miejscu pracy maszyny.

rok powstania

Firma powstała w 1989 roku i w ciągu swojej ponad 35-letniej działalności wprowadziła na rynek ponad 35 000 maszyn i urządzeń. Oferując rozwiązania dostosowane do potrzeb wielu dziedzin nowoczesnej gospodarki, firma osiągnęła pozycję jednego z największych w kraju dystrybutorów wysokiej jakości maszyn.

Misja firmy

Dbamy o naszych klientów dostarczając najwyższej jakości maszyny, części zamienne oraz usługi serwisowe.

Dbamy o otoczenie oferując nowoczesne, wysokiej klasy produkty.

Dbamy o pracowników poprzez motywację, rozwój i angażowanie w działania firmy. Nasze zobowiązania wobec dostawców to zwiększenie ich udziału w rynku oraz wzmocnienie świadomości ich marki.

Utożsamianie sie z tymi wartościami owocuje rozwojem firmy w oparciu o długofalowe relacje z klientami, dostawcami i partnerami.

maszyna JCBmaszyna JCB

Klienci i partnerzy

Kariera

Dołącz do najlepszych

Niezależnie od tego, czy jesteś świetny w negocjacjach sprzedażowych i budowaniu relacji z klientem, jesteś mistrzem w naprawach maszyn, uwielbiasz analizować dane finansowe czy może sprawdzasz się w logistyce – w naszej firmie znajdziesz miejsce, gdzie wykorzystasz i rozwiniesz swój potencjał zawodowy!

Czerpiemy z różnorodnych doświadczeń zawodowych ale mamy wspólny cel – dostarczać klientom produkty i usługi najlepszej jakości, które zapewniają ich biznesom ciągłość funkcjonowania.

Jako zespół rozumiemy ten cel, jest on ambitny i wymagający – dlatego każdy z nas przez codzienną sumienną pracę, współpracę, podnoszenie kwalifikacji, rzetelność, wzajemny szacunek i zaangażowanie przyczynia się do realizacji tego celu.

Nasze wysiłki przynoszą świetne rezultaty, jesteśmy jednym z liderów rynku maszyn w Polsce już od ponad 30 lat – to powód do satysfakcji i cieszenia się wspólnym sukcesem!