SERWIS JCB

Nasz autoryzowany serwis maszyn JCB to gwarancja przeglądów okresowych, diagnostyki, napraw i remontów wykonanych przez wykwalifikowanych specjalistów, przeszkolonych zgodnie z najwyższymi standardami.

Serwis INTERHANDLER to szeroka gama oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych do Twojej maszyny, które możesz nabyć stacjonarnie w jednym z 16stu oddziałów w Polsce, jak również drogą elektroniczną w sklepie internetowym.

Ponadto w naszej ofercie znajduje się szeroka gama opon do każdej maszyny.

Pewność 100% sprawności i wydajności pracy Twojej maszyny w powiązaniu z niskimi kosztami eksploatacji możesz mieć zagwarantowaną nawet po upływie okresu gwarancji, korzystając aktywnie z systemu zdalnego monitoringu pracy maszyny JCB – LiveLink, lub wykupując jeden z 3 pakietów ochrony serwisowej

UMOWY SERWISOWE

JCB PREMIER COVER

Pakiet przedłużonej ochrony serwisowej (tzw. JCB PremierCover) może być zawarty na okres do 5 lat lub nawet do 10 000 mth (w zależności od modelu maszyny), od dnia zakupu nowej maszyny.


Pakiet ten to:

 • ochrona gwarancyjna producenta bez względu na koszty

 • przeglądy, naprawy wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów

 • gwarancja oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych

 • zmaksymalizowanie czasu pracy maszyny, produktywności, osiągów i opłacalności

 • szansa na zwiększenie ostatecznej wartości maszyny JCB przy dalszej odsprzedaży

Wybór tego pakietu może być dokonany w okresie do 6 miesięcy od dnia zakupu maszyny.

Bardzo popularne w ostatnim czasie stały się umowy serwisowe na przeglądy maszyn czy innych urządzeń. Głównie interesują się nimi duże przedsiębiorstwa, ale oferta jest skierowana do wszystkich naszych klientów.

Nasza umowa serwisowa na przeglądy do maszyn JCB jest tak skonstruowana, by była korzystna nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale również, a nawet przede wszystkim dla mniejszych firm.

Umowa taka może być zawarta w dowolnym momencie – w chwili zakupu maszyny, w okresie standardowej gwarancji, czy też po jego upłynięciu.

Umowa serwisowa na przeglądy to:

 • czasowe rzetelne wykonanie wszystkich przeglądów okresowych (w interwale 500 mth)

 • przeglądy, naprawy wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów

 • gwarancja oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych

 • płatność dopasowana do potrzeb i oczekiwań klienta*

 • zmaksymalizowanie czasu pracy maszyny, produktywności, osiągów i opłacalności

 • szansa na zwiększenie ostatecznej wartości maszyny JCB przy dalszej odsprzedaży

*do wyboru 2 opcje płatności – 1. stała kwota płatna po każdym przeglądzie; 2. kwota miesięczna uzależniona od faktycznie przepracowanej ilości godzin

CZĘŚCI

Oryginalne części JCB zaprojektowano tak, aby działały w idealnej harmonii z maszyną, zapewniając optymalną wydajność i produktywność.

Obsługa części jest istotną częścią naszej usługi posprzedażowej. Dostarczamy tylko oryginalne części, aby zapewnić utrzymanie maszyny zgodnie z zalecaną specyfikacją producenta, żeby maszyna działała z optymalną wydajnością i zachowała najwyższą możliwą wartość odsprzedaży.

Oryginalne części JCB są objęte nawet 12-miesięczną pełną gwarancją, jeśli są montowane przez nasz dział serwisu.

W naszym centralnym magazynie znajduje się ponad 70 000 części. co pozwala na to by części zapasowe mogły trafić do klienta już następnego dnia rano.

LiveLink - System Zdalnego Monitoringu firmy JCB

System LiveLink JCB to system telemetryczny monitorujący pracę prawie każdej maszyny JCB. LiveLink pozwala na:

 • efektywniejsze użytkowanie maszyn JCB przez bieżący monitoring poziomu spalania, czasu pracy maszyny w różnych trybach (kopania, ładowania, w trybie ekologicznym, nie ekologicznym),

 • pełniejsze wykorzystywanie możliwości maszyny,

 • uniknięcie poważniejszej awarii (w konsekwencji dłuższego przestoju i związanych z tym kosztów) poprzez otrzymywanie aktualnych zawiadomień o zbliżającym się przeglądzie czy ostrzeżenia o błędach pracy maszyny (kiedy wymagana jest interwencja Serwisu),

 • zredukowanie kosztów składki ubezpieczeniowej nawet o 10%!