Potrzebujesz maszyny budowlanej na wynajem? Znajdziesz ją tutaj! Przedstawiamy naszą ofertę

2 min
Potrzebujesz maszyny budowlanej na wynajem? Znajdziesz ją tutaj! Przedstawiamy naszą ofertę

Nie masz środków na zakup nowej maszyny budowlanej? A może dany sprzęt będziesz użytkował wyłącznie jednorazowo przy realizacji pojedynczych zleceń? W każdej sytuacji warto rozważyć wynajem, jak tani i szybki sposób na uzyskanie potrzebnego urządzenia. Duży wybór produktów znajdziesz w naszej wypożyczalni. Zobacz, co możesz wynająć w Interhandler!

Maszyny w wypożyczalni Interhandler

Wypożyczalnia prowadzona przy sklepie Interhandler to miejsce, w którym znajdziesz pojazdy marki JCB o różnym przeznaczeniu. Część z nich to maszyny budowlane, a inne znajdują zastosowanie w brukarstwie czy drogownictwie. Na wynajem przeznaczone są:

Zaletą maszyn jest to, że występują w kilku wariantach. Świetnie odpowiadają potrzebom i wymaganiom inwestorów. Np. koparki gąsienicowe mamy aż cztery. Ich rozpiętość jeśli chodzi o parametry i możliwości jest bardzo duża, od modeli o pojemności łyżki wynoszącej 0,81 metra sześciennego, aż po takie dwukrotnie większe.

W wąskich miejscach sprawdzą się mini koparki i wozidła, podczas gdy niwelacja większego terenu przebiegnie sprawniej dzięki zaangażowaniu ładowarki kołowej lub gąsienicowej. Jeżeli nie jesteś pewien, która z naszych maszyn będzie najbardziej odpowiednia do wykonania danej pracy – skonsultuj się z doradcą.

Program JCB Rental – na czym polega?

JCB Rental to program który wdrożyliśmy, abyś miał dostęp do profesjonalnych maszyn i mógł je wypożyczać tylko wtedy, gdy faktycznie są Ci potrzebne. Przy czym wynajem możliwy jest na czas krótki i na dłużej, nawet powyżej 6 miesięcy. Wynajem odbywa się na preferencyjnych zasadach – klienci nie muszą wpłacać kaucji. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz urządzenie, które jest w pełni sprawne, ma aktualne przeglądy techniczne, a także jest objęte ubezpieczeniem AC i OC. Możesz zamówić maszynę, a my dostarczymy ją w umówionym terminie na wskazany adres.

Co jeszcze dla Ciebie zrobimy? Przypomnimy o zbliżającym się terminie przeglądu technicznego, a także damy Ci dostęp do systemu kontroli JCB LiveLink. W ten sposób będziesz widział bieżące raporty pracy maszyny i oceniał jej wydajność. To informacje ważne, które przydadzą się, gdy zechcesz zakupić sprzęt na własność.