Poznaj najnowsze koparki JCB – 3CX Stage

2 min
Poznaj najnowsze koparki JCB – 3CX Stage

JCB – 3CX Stage V to najnowsza gama koparko-ładowarek, które w tym sezonie pojawiły się w ofercie sklepu Interhandler. To oferta szczególnie zasługująca na uwagę, z racji ulepszonej konstrukcji wpływającej na poprawę komfortu operatora. Nie bez znaczenia są też warunki jej zakupu, czyli rozszerzona gwarancja. Poznaj trzy niezawodne sprzęty oraz dowiedz się, na jakich zasadach możesz sfinansować ich nabycie.

Ekonomiczna koparko-ładowarka do codziennych zadań 3CX

Najmniejsza w tej serii, lecz oferująca niesamowite parametry pracy oraz wysoki komfort operatorowi. Ta koparko-ładowarka zachwyci Cię swoją dynamiczna sylwetką i niskimi kosztami eksploatacyjnymi. 3XC to trafna odpowiedź na rynkowe zapotrzebowanie na maszyny budowlane, które mają być dobre, lecz tanie. Dowód? Oszczędność paliwa wynosząca nawet 16% w pracach drogowych, przy kopaniu czy ładowaniu. Silnik Ecomax zapewnia mniejsze zużycie paliwa, co przekłada się na mniejszą emisję spalin. W zamian za to, użytkownik dostaje sprzęt o mocy silnika 109 KM i momencie 516 Nm. Wyposażenie takie jak skrzynia biegów Auto Shift czy wytrzymałe na obciążenia osie udarowe to już standard w JCB.

Uniwersalna koparko-ładowarka 3CX Plus

Większe wymagania? Sprosta im koparko-ładowarka 3CX Plus z maksymalnym momentem obrotowym 516 Nm oraz mocą silnika osiągającą 109 KM. Docenisz ją za skrzynię biegów ECOROAD z TorqueLock, która realnie skraca czas przejazdu nawet o 25%! Na uwagę zasługuje też wyposażenie w łyżkę wielofunkcyjną z widłami 6w1, mechaniczne szybkozłącze, nowoczesna i wygodna kabina spełniająca standardy ROPS/FOPS.

To właśnie komfort użytkowania maszyny sprawia, że jest polecana wymagającym operatorom spędzającym sporo czasu w terenie. Siedzenie jest regulowane, kabina wygłuszona, a 7-calowy wyświetlacz precyzyjnie prezentuje takie dane jak wskaźnik paliwa, przepracowane motogodziny czy alerty serwisowe.

Najlepsza w swojej klasie koparko-ładowarka 3CX Pro

Dla najbardziej wymagających i świadomych swoich potrzeb JCB przygotowało koparko-ładowarkę 3CX Pro. Ten sprzęt na pewno Cię nie zawiedzie, choćby dlatego, że porusza się szybko po drogach, a dzięki skrzyni Autoshift z 6 biegami w przód i 4 biegami w tył jej parametry jezdne można dokładnie skonfigurować.

Podobnie jak w poprzednim modelu, również tutaj operator doceni nowoczesne wyposażenie kabiny – wybór kierunku jazdy za pomocą elektrycznego przełącznika w kolumnie kierownicy, nowy przedni wyświetlacz, lusterka zewnętrzne  i uchylne szyby boczne oraz wiele innych.