Nowość w Interhandler – maszyna kolejowa JS22R. Poznaj jej możliwości!

2 min
Nowość w Interhandler – maszyna kolejowa JS22R. Poznaj jej możliwości!

Dla poszukujących wielozadaniowych narzędzi w kolejnictwie przygotowaliśmy nowość. To maszyna kolejowa JS22WR odznaczająca się doskonałymi parametrami technicznymi. Korzystanie z niej znacznie poprawia bezpieczeństwo operatora i komfort jego pracy. Czyni ją bardziej produktywną, precyzyjną, wydajną. To zasługa obrotowego szybkozłącza, w jakie została wyposażona, a także innych elementów, o których przeczytasz poniżej.

Maszyna kolejowa JS22WR – czym się wyróżnia?

Maszyna kolejowa JS22WR to model, który wyróżnia się na tle innych zaprojektowanych z myślą o kolejnictwie. Maszyna ma bardzo dobre wyposażenie, na które składa się łyżka o pojemności 0,99 m3, silnik o maksymalnej mocy 176 KM oraz oszczędny układ napędowy. To wszystko pozwala na osiąganie wysokich parametrów pracy z maksymalnym dostępnym ciężarem roboczym wynoszącym 18 291 kg. Nietrudno sobie wyobrazić, że przy pomocy tego urządzenia można wykonywać różnorodne zadania i robić to z wysoką precyzją oraz łatwością.

JCB zastosował ponadto podpory stabilizacyjne, które pozwalają na realizowanie zadań na torach, jak również na placu budowy. Solidne osadzenie nawet na nierównym podłożu jest gwarancją komfortu, dokładności oraz bezpieczeństwa operatora. Pozytywnie wpływa też na samą kondycję maszyny.

Łatwość serwisowania, niedroga eksploatacja

Mocny i oszczędny silnik JCB Ecomax jest niezawodny w każdych warunkach i gwarantuje niewielkie spalanie. Z perspektywy utrzymania oraz konserwacji maszyny duże znaczenie rozmieszczenie chłodnicy silnika, międzystopniowej oraz oleju hydraulicznego. Znajdują się one obok siebie, a dostęp do nich (na czas czyszczenia czy naprawy) jest łatwy.

Ekonomiczna praca to także zasługa siłowników gazowym, dzięki którym osłony otwierają się wygodnie, a wnęki serwisowe są duże – zapewniają bezproblemowy dostęp do podzespołów. W kwestii eksploatacji ważne są też interwały smarowania wysięgniki i łyżki. Wynoszą one 1000 godzin, z kolei wymiana oleju zalecana jest raz na każde 5000 roboczogodzin. Długa praca bez zbędnych przestojów gwarantowana. A nawet, gdy nadejdzie czas przeglądu i wykonania czynności konserwacyjnych to scentralizowane punkty smarne, filtry oleju silnikowego i hydraulicznego, a także paliwa pozwolą na bezpieczny dostęp do przegubów umieszczonych na wysokości.

To wszystko sprawia, że maszyna kolejowa JS22WR jest godna polecenia osobom, które szukają profesjonalnych urządzeń. W tym modelu moc i osiągi idą w parze z łatwością serwisowania. Komfort, bezpieczeństwo, produktywność i ekonomia to najważniejsze cechy opisujące to urządzenie.