Niezawodne i wydajne agregaty hydrauliczne. Parametry techniczne i zastosowanie wybranych modeli

2 min
Niezawodne i wydajne agregaty hydrauliczne. Parametry techniczne i zastosowanie wybranych modeli

W naszej ofercie dużą popularnością cieszą się agregaty prądotwórcze. To niezależne urządzenia przeznaczone do generowania energii elektrycznej w miejscach trudno dostępnych i pozbawionych innych źródeł prądu. Dzięki mobilnym kompaktowym maszynom możliwe jest realizowanie rozmaitych zadań w plenerze czy na nowo powstającej budowie niemal bez żadnych ograniczeń. Poznaj trzy serie agregatów JCB – QS, QX oraz QX w zabudowie kontenerowej.

Trzy serie agregatów JCB – poznaj ich specyfikę

JCB w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów, a także po to, aby dać odbiorcom wybór, wprowadziło trzy serie agregatów prądotwórczych:

  • seria QS – znajdziesz w niej agregaty o mocy od 22 do 220 kVA, które łączą optymalną wydajność z przystępną ceną. Nadają się do użytkowania wewnątrz, ale też na zewnątrz, za sprawą obudowy zamkniętej lub otwartej do wyboru,
  • seria QX – jeżeli potrzebujesz agregatu przemysłowego do bardziej zaawansowanych wymagań, to sięgnij po produkty z serii QX. JCB przedstawia modele zbudowane z dużą dbałością – trwałe, solidne, odpowiednio sztywne, gotowe do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Modele dostępne w ramach kolekcji mają moc od 8 do 730 kVA i są dostępne w wersji zamkniętej lub otwartej. Kupujący może wybrać agregat z silnikiem Yanmar, JCB, Iveco, Scania lub MTU,
  • seria QX w zabudowie kontenerowej – to najbardziej zaawansowana klasa urządzeń marki JCB. Agregaty doskonale poradzą sobie w zastosowaniu profesjonalnym, tam gdzie wymagana jest maksymalna moc. Oferują ją na imponującym poziomie nawet 3300 kVA, co jest osiągalne dzięki silnikom Mitsubishi oraz MTU. Klient może zamówić agregat w wersji 20f lub 40f, także w konstrukcji otwartej.

Agregaty JCB nadają się zarówno do zwyczajnych codziennych zastosowań, np. w pracach polowych, gospodarczych czy budowlanych. Bardziej zaawansowane modele umożliwiają pobór energii na wysokim poziomie, dzięki czemu są cenione w użytku przemysłowym.

Zakup agregatów w Interhandler

Klientom, którzy szukają niezawodnych agregatów prądotwórczych polecamy urządzenia JCB. Możesz zamówić je u nas, korzystając z jednego z kilku atrakcyjnych pakietów finansowania. Zakup ratalny, w ramach leasingu, przedłużenie gwarancji, a może wybór urządzenia używanego?

Wszystko jest możliwe – wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, a poznasz rozwiązania najlepsze dla swojego biznesu. Zapraszamy do współpracy z Interhandler.