Najnowsze promocje w Interhandler – Zobacz aktualny katalog

2 min
Najnowsze promocje w Interhandler – Zobacz aktualny katalog

Tego nie możesz przegapić! Poszukujesz płynu do chłodnic, smaru lub akumulatora? A może potrzebne Ci części do Twojej maszyny budowlanej? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Wybrane produkty JCB dostaniesz teraz w wyjątkowo niskich cenach. Niektóre kosztują mniej o 25%, inne natomiast – aż 35 proc. taniej. Co więcej, znajdziesz również tutaj promocje typu 2w1. To jak, zainteresowany? W takim razie dowiedz się więcej!

Płyn do chłodnic JCB o 25% taniej

Do końca czerwca możesz otrzymać w promocji płyn do chłodnic JCB Antifreeze and Engine Coolant, który doskonale sprawdzi się w maszynach budowlanych marki JCB. To wysokiej klasy produkt, który świetnie zdaje egzamin w każdych warunkach. Opracowano go na bazie glikolu etylenowego. Jest on niezwykle prosty w użytkowaniu, a do tego odporny na uszkodzenia i osadzanie się kamienia. Produkt ten kosztuje aż o 25% taniej.

2 kartony smaru JCB w cenie 1 + smarownica gratis

Promocje w Interhandler dotyczą teraz również i smarów. Tylko do końca marca możesz zakupić 2 kartony tego typu produktów JCB  w cenie 1. Oprócz tego otrzymasz wówczas smarownicę gratis! Dodajmy, że dzięki naszym smarom zmniejszysz do minimum ryzyko napraw maszyn, chroniąc ich podzespoły przed awariami oraz zużyciem. Co więcej, tego produkty sprawiają, że Twoja maszyna będzie o wiele bardziej wydajna.

Akumulatory JCB o 35% taniej

Szukasz odpowiedniego akumulatora do swojej maszyny budowlanej? Wybierz ten oryginalny, od marki JCB! Nie tylko świetnie magazynuje on energię, ale też gwarantuje maksymalną wytrzymałość – jest to możliwe m.in. niezwykle trwałej obudowie z polipropylenu. Możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez długi czas, a przy okazji będzie odporny na wibracje.

Program Starszych Maszyn

Twoja maszyna JCB ma więcej niż 3 lub 6 lat? Świetnie, mamy w takim razie propozycję również dla Ciebie. Jeśli dane urządzenie ma więcej niż 3 lata, możemy Ci zaoferować 25% rabatu na części przy naprawach w ramach umowy na przeglądy – wystarczy ją z nami podpisać. Jeśli Twoja maszyna JCB ma przynajmniej 6 lat, oferujemy 25% rabatu na części oraz 20% rabatu na robociznę.

Promocje w Interhandler – podsumowanie

Jak widzisz, naszą ofertę przygotowaliśmy dla klientów o bardzo różnych potrzebach. Mamy nadzieję, że znalazłeś wśród nich również świetną okazję dla siebie. Dodajmy, że to jednak dopiero początek naszych propozycji, na które warto zwrócić uwagę. Przejrzyj nasz katalog, sprawdź szczegóły promocji i wybierz tę idealną dla siebie!