Jak znaleźć najlepszą maszynę budowlaną JCB? Z naszą pomocą!

2 min
Jak znaleźć najlepszą maszynę budowlaną JCB? Z naszą pomocą!

Poszukujesz markowej maszyny budowlanej, ale nie wiesz którą wybrać? Zamierzasz wkrótce przeprowadzić pewne istotne prace, jednak nie masz pewności, które urządzenie w 100% spełni Twoje oczekiwania? Jeśli tak, chętnie Ci pomożemy. Już na wstępie podsuwamy kilka godnych uwagi propozycji. Przejrzyj je, a być może któraś z nich Cię zainteresuje!

Koparki gąsienicowe

Koparki gąsienicowe to urządzenia wyposażone w napęd gąsienicowy, a nie w klasyczne opony. To z kolei sprawia, że potrafią one pokonywać spore przeszkody. Ciężar maszyny jest w tym przypadku rozłożony na bardzo dużą powierzchnię, do tego mogą się one pochwalić lepszymi właściwościami niż ładowarki kołowe. Warto zwrócić uwagę tutaj m.in. na taki sprzęt, jak JCB JZ140 – koparkę ze zredukowanym tylnym nadwoziem. Interesującą propozycją jest również model 131 X, który wyróżnia się ekstremalną wytrzymałością.

Koparko-ładowarki

Maszyny budowlane JCB to również wysokiej klasy koparko-ładowarki, a więc maszyny, które znajdują zastosowanie zarówno jako koparki, jak i ładowarki. Wyróżniają się one niezwykłą uniwersalnością. Planujesz zakup takiego urządzenia? W takim razie warto tu powiedzieć choćby o JCB 3CX PRO – najbardziej wydajnym modelu w całej historii tego typu maszyn. Z tej samej serii pochodzi koparko-ładowarka JCB 3CX PLUS, która została zaprojektowana z myślą o klientach, którzy pokonują duże odległości.

Ładowarki przegubowo-teleskopowe

Ładowarki przegubowo-teleskopowe łączą w sobie cechy ładowarek przegubowych oraz teleskopowych. Cechują się one dobrą skrętnością, średnimi rozmiarami oraz sporym udźwigiem. Na tle maszyn tego typu odznacza się wyraźnie sprzęt JCB TM 320. To model posiadający supersprawny silnik JCB EcoMAX 93 kW, który pozwala zaoszczędzić na paliwie. Godna uwagi jest też maszyna JCB TM420 o ogromnym udźwigu i sile zrywania – pod tym względem jest ona liderem w swojej klasie.

Maszyny budowlane JCB

W sklepie Interhandler znajdziesz szeroką gamę maszyn budowlanych, począwszy od koparek gąsienicowych aż po ładowarki przegubowo-teleskopowe. Niezależnie do tego, czy potrzebne Ci są koparki kołowe, terenowe wózki widłowe, podnośniki nożycowe czy też wieże oświetleniowe, nasza oferta zrobi na Tobie wrażenie. Potrzebujesz pomocy doradcy? Świetnie! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Zadzwoń do nas na numer 801 60 07 08 lub wypełnij formularz na stronie. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie!