Interhandler na wydarzeniu eRobocze Show 2024 w Lubieniu Kujawskim

2 min
Interhandler na wydarzeniu eRobocze Show 2024 w Lubieniu Kujawskim

Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze Show to wyjątkowa impreza na mapie województwa kujawskiego, a zarazem jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej. W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych, mieliśmy w nim zaszczyt uczestniczyć. Odbywało się ono w dniach 7-8 czerwca 2024 r.

Interhandler w Lubieniu Kujawskim – co tam robiliśmy?

Setki urządzeń, dziesiątki wystawców, tysiące gości – tak można podsumować tegoroczne targi eRobocze Show. W jednym miejscu spotkali się ze sobą reprezentanci zarówno największych marek roboczych, jak i przedstawiciele mniejszych przedsiębiorstw budowlano-remontowych. Na jednej powierzchni wystawienniczej uczestnicy mieli szansę porównać ze sobą sprzęty różnych firm.

Tak jak w poprzednich latach, uwagę wielu osób przyciągnęły testy maszyn budowlanych dla operatorów oraz dynamiczne pokazy – również i te organizowane przez Interhandler. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mogli na własne oczy przekonać się o jakości sprzętu JCB i sprawdzić, jak w praktyce one działają. Przy naszych stoiskach odpowiadaliśmy także na wszelkie pytania i omawialiśmy możliwości związane z finansowaniem naszych maszyn.

eRobocze Show 2024 – co jeszcze się działo podczas imprezy?

Podczas imprezy rożne marki prezentowały szeroką gamę urządzeń, począwszy od koparko-ładowarek, poprzez ładowarki kołowe, aż po równiarki. Nie zabrakło również stoisk z akcesoriami, np. oponami, filtrami czy elementami hydrauliki. Imprezę uświetniło wiele atrakcyjnych konkursów z nagrodami, np. dla operatorów na maszynach firm wystawienniczych.

eRobocze Show 2024 – co warto wiedzieć o tej imprezie?

Targi organizowane są od 2016 r. i od tego czasu zaskarbiły sobie wielu miłośników, którzy chętnie biorą udział w prelekcjach oraz spotkaniach branżowych. Dodajmy, że eRobocze Show to świetna impreza do nawiązywania nowych znajomości z praktykami branży budowlanej (ale też np. kolejowej), użytkownikami maszyn, mechanikami, pracownikami serwisów, przedsiębiorcami i inwestorami. To właśnie dla nich powstały specjalne strefy tematyczne: transportowa, brukarska, drogowa, serwisowa, części zamiennych, a także materiałów eksploatacyjnych.

Na imprezę w tym roku przybyło wiele firm nie tylko z okolicznych miejscowości, ale i z całego kraju. Jako Interhandler uczestniczyliśmy już w edycjach ubiegłorocznych, m.in. w Sosnowcu i Straszęcinie. I wszystko wskazuje na to, że na targach pojawimy się również za rok. Serdecznie zapraszamy!