Chcesz sprzedać swoją maszynę na korzystnych warunkach? Skontaktuj się z nami!

2 min
Chcesz sprzedać swoją maszynę na korzystnych warunkach? Skontaktuj się z nami!

Przychodzi taki moment w firmie, kiedy uznajesz, że nadszedł czas na wymianę floty pojazdów na nową. Wtedy rodzi się pytanie, co zrobić ze sprzętem używanym. Okazuje się, że wcale nie musi on zajmować miejsca na placu czy w garażu i niszczeć nieużywany. Przeciwnie – może jeszcze posłużyć innym, a Tobie przynieść zarobek. Jak to możliwe? Ponieważ w Interhandler również skupujemy maszyny!

Skup maszyn używanych

Większość maszyn, których pozbywają się przedsiębiorstwa budowlane czy drogowe, nadaje się do dalszego użytkowania. Często wymiana floty następuje np. po zakończeniu leasingu i firma decyduje się na zakup nowych urządzeń. Takie wymiany mają sens, ponieważ producenci sprzętów ciężkich nie ustają w projektowaniu nowych systemów czy rozwiązań usprawniających działania.

Jeżeli chcesz reklamować się jako firma z wizją, innowacyjna i otwarta na modernizację, to Twoją wizytówką będą właśnie nowe maszyny. A co ze starymi? Jest spora szansa, że odkupimy je od Ciebie na korzystnych warunkach. Zobacz, na czym to polega i dlaczego się opłaca.

Przedstaw nam ofertę

Masz na sprzedaż maszynę używaną? Jeśli zmieniasz profil działalności, rozbudowujesz firmę lub wymieniasz urządzenia  na nowe, to skontaktuj się z nami i przedstaw swoją ofertę. Wypełnij formularz na stronie https://www.interhandler.pl/centrum-maszyn-uzywanych/ i napisz nam najważniejsze informacje:

  • swoje dane kontaktowe,
  • rodzaj pojazdu – model, marka, numer seryjny, rok produkcji, przebieg i osprzęty,
  • umieść informacje dodatkowe, np. o stanie technicznym pojazdu, historii serwisowej.

Do zgłoszenia dołącz zdjęcia pojazdu z każdej perspektyw, w tym także fotografię obrazującą, ilość motogodzin, tablicę rozdzielczą i znamionową, silnik. Zaakceptuj niezbędne zgody, które pozwolą nam przetwarzać dane i kontaktować się z Tobą. Zrobimy to tak szybko, jak to możliwe.

Sprzedaż maszyny używanej – samemu czy z Interhandler?

Maszynę używaną możesz sprzedać na dwa sposoby – samodzielnie lub za naszym pośrednictwem. Co opłacie się bardziej? Jeżeli zależy Ci na sprawnym przebiegu transakcji i uzyskaniu korzystnej wyceny – współpracuj z Interhandler. Będziesz mógł nie tylko sprzedać maszynę, ale też kupić nową w jej miejsce.

Nasza oferta maszyn budowlanych, rolniczych, kolejowych i innych jest na tyle duży, a warunki finansowania tak korzystne, że na pewno znajdziesz propozycję najlepszą dla siebie. Oczywiście chętnie Ci w tym pomożemy. Po poznaniu Twoich potrzeb oraz budżetu, jakim dysponujesz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, optymalne pod względem budżetowym oraz eksploatacyjnym.