35 lat Interhandler – sprawdź 4CX Pro Black w jubileuszowej edycji

2 min
35 lat Interhandler – sprawdź 4CX Pro Black w jubileuszowej edycji

Już w tym roku obchodzimy 35. rocznicę powstania marki Interhandler. Z tej okazji postanowiliśmy sprawić naszym klientom niespodziankę i przygotować specjalną wersję koparko-ładowarki 4CX.  O co tutaj chodzi i dlaczego warto skorzystać z tej oferty? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Wyjątkowo atrakcyjna okazja dla klientów – 4CX Pro Black

Zacznijmy od tego, że dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową, limitowaną ofertę. W jej ramach mamy zaszczyt zaoferować kultowy model koparko-ładowarki 4CX, ale w zupełnie, nowej eleganckiej stylistyce. Urządzenie to będzie utrzymane w złoto-czarnej palecie barw, kojarzącej się z luksusem, elegancją, prestiżem oraz komfortem. Nazwaliśmy je, na potrzeby tej okazji, JCB 4CX Pro Black.

Nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się urozmaicić właśnie urządzenie 4CX. To kultowy model koparko-ładowarki, który na rynku pojawił się w 1953 r., a więc ponad siedemdziesiąt lat temu. Od tego czasu urządzenie to nie straciło na swojej świeżości i innowacyjności, a dla wielu firm nadal jest najważniejszą maszyną na placu budowy.

Jakie są większe atuty modelu JCB 4CX?

Jakie są największe zalety koparko-ładowarki JCB 4CX Pro Black i generalnie modelu 4CX? Przede wszystkim może się on pochwalić ogromną uniwersalnością, ponieważ jest w stanie pełnić funkcję zarówno koparki, jak i ładowarki, a jeśli zadbasz o wyposażenie dodatkowe, jeszcze bardziej poszerzysz jego gamę zastosowań. Poza tym ma on kompaktowe rozmiary, dzięki czemu bez problemu porusza się nawet w wyjątkowo ciasnych przestrzeniach. Ze względu na duży udźwig może także pracować z ładunkami o sporej masie. Co więcej, jest to maszyna, która – dzięki bardzo solidnej konstrukcji – wyróżnia się także niezawodnością.

Od czasu powstania model JCB 4CX był wielokrotnie doskonalony. Dziś możemy zaoferować np. model 4CX PLUS, który doskonale zdaje egzamin na trudnym terenie. Cała konstrukcja bazuje na równych kołach, posiada również 3 tryby skrętu oraz dyferencjał o ograniczonym poślizgu na obydwu osiach. Wyróżnia tę maszynę również pojemny silnik, idący w parze z dużą mocą. Nie można nie wspomnieć także o maksymalnie wydajnym układzie hydraulicznym. W naszej ofercie znajdziesz również model JCB 4CX PRO. Jest to maszyna, która świetnie się spisze nawet w najbardziej wymagających okolicznościach. Posiada ona dużą moc oraz dyferencjał o ograniczonym poślizgu. Dzięki temu operator może liczyć na najwyższą wydajność podczas wykonywania swoich obowiązków. Przejrzyj pełną naszą ofertę i wybierz idealny model dla siebie!