Wiosenne promocje na minikoparki – co opłaca się kupić?

2 min
Wiosenne promocje na minikoparki – co opłaca się kupić?

Wiosna to idealna pora, aby rozejrzeć się za nową minikoparką. Zwłaszcza, że w firmie Interhandler trwają atrakcyjne promocje. Dzięki nim możesz naprawdę sporo zaoszczędzić! To doskonała okazja, aby uzupełnić flotę pojazdów, rozbudować ją lub zmodernizować. Zapraszamy na przegląd dostępnych urządzeń marki JCB.

Innowacyjne minikoparki elektryczne

Minikoparki elektryczne nie emitują żadnych spalin, dlatego są przyjazne dla środowiska. Autorska technologia E-TEC to absolutna nowość w branży. JCB przedstawia pierwszą minikoparkę wyposażoną w cztery akumulatory. Po pełnym naładowaniu mogą one pracować nieprzerwanie nawet przez pięć godzin! Producent wyposażył maszynę w trzy opcje ładowania: 110 V, 230 V, 415 V, co pozwala na swobodne rozpoczęcie pracy, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. To oznacza dużą wygodę, a zarazem pozwala na ograniczenie do zera ilości zanieczyszczeń. Zaletą modelu 19C-1E, który możesz teraz nabyć w cenie promocyjnej, jest także mniejsza ilość czynności kontrolnych czy przeglądów, którym powinna zostać poddana. Użytkownicy z kolei docenią ją za niską emisję hałasu.

Standardowe minikoparki w kompaktowym rozmiarze

Druga gama produktów z tej samej kategorii to minikoparki standardowe nowej generacji. Dzięki niewielkiej masie własnej oraz kompaktowym rozmiarom, z powodzeniem nadają się one do użytku na wymagającym i mocno ograniczonym terenie. Do prac w ciasnych przejściach czy niewielkich działkach, w centrach miast lub na drogach poradzą sobie maszyny JCB, które teraz objęte są promocją. W ramach wiosennych wyprzedaży możesz nabyć je taniej niż wcześniej i cieszyć się wszystkimi możliwości, jakie przed Tobą otwierają.

Na uwagę zasługuje np. minikoparka 15C-1, która ma pochyłą konstrukcję nadwozia oraz dźwignię izolującą całkowite sterowanie. Skontaktuj się z nami, aby poznać jej aktualną cenę.

Wiosenne promocje to jedna z okazji na zakup tańszego, w pełni oryginalnego i sprawnego urządzenia marki JCB. Jednak oszczędnych zakupów w naszej firmie możesz dokonać zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba. Udostępniamy Ci bowiem nie tylko okolicznościowe wyprzedaże, ale też atrakcyjne formy finansowania (leasing firmowy, operacyjny), tanie maszyny używane czy wreszcie wypożyczalnię sprzętu budowlanego.

Skontaktuj się z doradcami Interhandler, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat trwającej wiosennej akcji promocyjnej. Zakupy, które zrobisz w czasie jej obowiązywania na pewno pozwolą Ci na znaczne oszczędności, a w dalszej perspektywie przyniosą szereg korzyści.