Jakie rodzaje maszyn używanych znajdziesz w naszej ofercie? Sprawdź już teraz!

2 min
Jakie rodzaje maszyn używanych znajdziesz w naszej ofercie? Sprawdź już teraz!

Maszyny drogowe czy budowlane kosztują sporo, ale nie da się bez nich prowadzić prac. Twoja firma dopiero się rozkręca? Jesteś na etapie wymieniania floty albo zmieniania profilu działalności? A może chcesz rozkręcić biznes bez inwestowania ogromnych sum pieniędzy? W każdej z tych sytuacji dobrym pomysłem wydaje się być zakup maszyny używanej. Duży wybór urządzeń znajdziesz w naszej ofercie.

Maszyny używane w Interhandler

Oferta sklepu Interhandler obejmuje zarówno maszyny nowe, jak i używane. Oznacza to, że kupujący może wybrać, jakie urządzenie chce zakupić, aby nie przekroczyć założonego budżetu. Dobra wiadomość jest taka, że stale rozbudowujemy asortyment i umieszczamy w nim wyłącznie markowe, w pełni sprawne technicznie produkty. Zaliczają się do nich urządzenia JCB – brytyjskiego przedsiębiorstwa słynącego na całym świecie z wysokiej jakości, niezawodności, ekonomiczności oraz innowacyjności w produkcji.

Obecnie znajdziesz u nas:

Zdarza się, że do sprzedaży trafiają też wozidła kolebkowe czy traktory, jednak zazwyczaj szybko znajdują one nowych właścicieli. Dlatego, jeśli chcesz wyprzedzić innych, śledź naszą ofertę na bieżąco. Szybka reakcja da Ci pierwszeństwo przed innymi – wystarczy, że skontaktujesz się z nami i poprosisz o rezerwację. Zakup odbywa się w wygodny sposób – nie musisz przyjeżdżać do nas osobiście, jeśli masz daleko do któregoś z oddziałów Interhandler (ich listę sprawdzisz na tej stronie. O produkcie opowiemy Ci też telefonicznie – zadzwoń do nas!

Dlaczego warto kupić maszynę używaną u nas?

Zakup z drugiej ręki może być ryzykowny, chyba, że kupujesz w sklepie Interhandler. Bierzemy na siebie cały ciężar sprawdzenia maszyny pod kątem technicznym, a jeśli tego wymaga – przeprowadzamy prace konserwacyjne oraz drobne naprawy. Do Twojej dyspozycji jest w 100% sprawny sprzęt z dokładnie opisanymi parametrami i charakterystyką.

Nie sprzedajemy maszyn starych – zauważ, że ładowarki czy koparki są z roku 2016 czy 2018. Mają tylko kilka lat, a przed sobą jeszcze wiele wydajnych roboczogodzin w pracy na rzecz Twoich klientów. Trzeba też wspomnieć o kwestiach finansowych. Zakup używanej maszyny to ogromna oszczędność. Nawet jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem do 200 czy 300 tysięcy złotych, znajdziemy sprzęt, jakiego potrzebujesz.