Poznaj nowe i niezawodne maszyny rolnicze z oferty Interhandler

2 min
Poznaj nowe i niezawodne maszyny rolnicze z oferty Interhandler

Szukasz nowej maszyny rolniczej? Zależy Ci na sprzęcie, który będzie niezawodny i wydajny? W Interhandler znajdziesz asortyment spełniający oczekiwania właścicieli gospodarstw o różnych profilach działalności. Bez względu na to, czy specjalizujesz się w uprawie zbóż, warzyw, owoców, kwiatów, hodujesz bydło rzeźne oraz trzodę w Interhandler znajdziesz maszyny odpowiadające Twoim potrzebom.

Maszyny rolnicze w Interhandler

Interhandler od lat zaopatrujemy rolników w niezawodne maszyny rolnicze marki JCB. To wysokiej klasy sprzęt, który na wiele sposobów wspiera i przyspiesza pracę w każdym gospodarstwie. Urządzenia są efektem wieloletnich prac projektantów, konstruktorów oraz inżynierów, którzy wsłuchiwali się w potrzeby i sugestie klientów z całego świata. W efekcie powstałą cała flota maszyn, którą dzisiaj z przyjemnością Ci prezentujemy:

Ich obecność w każdym zakładzie pozytywnie wpływa na wydajność pracy, przyspiesza realizację procesów, czyniąc je bardziej dokładnymi oraz bezpiecznymi. To zasługa m.in. mocnych silników, które osiągają nawet 348 koni mechanicznych oraz możliwych do rozwinięcia prędkości na drodze do 70 km/h. Duża siła pociągowa, napęd na cztery koła gwarantujący stabilność i mocne przyleganie do podłoża czy wreszcie duża mobilność i zwrotność na ograniczonej przestrzeni – producent zadbał o każdy aspekt maszyn, czyniąc je idealnie dopasowanymi do potrzeb gospodarstwo o różnych profilach i wielkości.

Wyspecjalizowane maszyny dla rolników

JCB przez lata zaprojektowało i wyprodukowało wyspecjalizowane maszyny dla rolników. Są to dwie główne serie – Fastrac oraz Teletruk. Ta pierwsza to ciągniki – wydajne, przestronne oraz komfortowe w obsłudze. Wszystkie mają 6-cylindrowe wysokoprężne silniki, dołączone zawieszenie na cztery koła i wreszcie napęd z tylnej osi przenoszony hydraulicznie na przednią oś.

Z kolei wózki widłowe Teletruk z uwagi na swoje kompaktowe rozmiary oraz bogate wyposażenie, świetnie radzą sobie z transportem na krótkich dystansach, są pomocne przy załadunku, rozładunku, dystrybuowaniu paszy zwierzętom hodowlanym. Konstrukcja maszyny daje możliwość podłączenia osprzętów, co czyni ją najbardziej wszechstronną w swojej klasie. W naszej ofercie znalazły się wózki w kilku wersjach do wyboru – TLT 25, TLT 27, TLT 30, TLT 35, TLT 30-19E. Docenisz je także ze energooszczędny silnik zakwalifikowany do grupy ECO.