35 lat firmy Interhandler — świętuj razem z nami!

2 min
35 lat firmy Interhandler — świętuj razem z nami!

W 2024 roku firma Interhandler obchodzi swoje 35-lecie. Przez wszystkie te lata konsekwentnie dążyliśmy do doskonałości w dystrybucji maszyn budowlanych najwyższej jakości.

Nasza historia to nie tylko doskonale pokazany rozwój, ale także nieustanne dążenie do zapewnienia najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Zapraszamy do świętowania razem z nami. Sprawdź nasze osiągnięcia, doświadczenie i wiedzę, które zdobyliśmy przez te lata — zobacz, jak przekłada się to na maszyny budowlane, które dzisiaj chcemy Ci zaoferować. 

Ewolucja i innowacje technologiczne

Od samego początku Interhandler koncentrował się na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań na rynek. Pierwsze lata naszej działalności były czasem intensywnego rozwoju technologicznego, który pozwolił nam dostarczać nowoczesne maszyny budowlane dostosowane do aktualnych potrzeb rynku.

Nasza współpraca z wiodącymi producentami umożliwiła nam wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań, które znacząco poprawiły wydajność i niezawodność naszych maszyn. Robiliśmy tak 35 lat temu, 15 lat temu i tak samo działamy dzisiaj. 

Zobacz maszyny budowlane w naszym asortymencie!

Rozwój sieci sprzedaży i obsługi klienta

Bardzo ważnym elementem naszego sukcesu jest rozbudowana sieć sprzedaży i serwisu na terenie kraju. Dzięki partnerstwu z firmą JCB oraz stworzeniu efektywnej sieci dealerów Interhandler może dostarczać maszyny budowlane na obszarze całej Polski.

Każdy oddział naszej sieci zatrudnia przeszkolonych pracowników, w przypadku których wykorzystaliśmy systemy kształcenia i budowania umiejętności spełniania oczekiwań klientów — w ciągu 35 lat dopracowaliśmy je do perfekcji. Dbamy o to, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i wsparcia technicznego

Współpraca z liderami rynku

Długoletnie partnerstwo z JCB jest dowodem na nasze zaangażowanie w dostarczanie sprzętu najwyższej jakości. Jako wyłączny JCB dealer w Polsce, oferujemy pełną gamę maszyn budowlanych JCB, które spełniają najwyższe standardy innowacyjności i niezawodności.

Jednak nasza oferta obejmuje nie tylko sprzedaż urządzeń, ale także kompleksowe wsparcie techniczne i serwisowe — wiemy, jak ważne jest to dla sukcesu naszych klientów.

Interhandler — lider w branży od 35 lat

Od 35 lat Interhandler wyznacza standardy w branży maszyn budowlanych. Nasza historia to nie tylko lata doświadczeń, ale także liczne osiągnięcia, które pozwoliły nam zdobyć zaufanie tysięcy klientów.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez te lata, i zapraszamy do świętowania tego wyjątkowego jubileuszu razem z nami. Przekonaj się sam o jakości naszych produktów i usług.