ODDZIAŁ POZNAŃ


DANE TELEADRESOWE

INTERHANDLER SP. Z O. O.
ul. Zbożowa 6
62-025 Kostrzyn
tel.: 61 815 74 70
fax: 61 815 74 73
serwis.poznan@interhandler.pl

Kierownik Regionu Sprzedaży
Michał Podolski 
e-mail: m.podolski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 723  667  967

Kierownik Regionu Sprzedaży
Sebastian Opszalski
e-mail: s.opszalski@interhandler.pl
tel.: kom.: +48 601 831 335

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik Regionu Sprzedaży
Sławomir Nalewaj
e-mail: s.nalewaj@interhandler.pl
tel. kom.: +48 669 101 832

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Andrzej  Kamiński
e-mail: a.kaminski@agrihandler.pl
tel. kom.: +48 669 609 819

Doradca Handlowo – Techniczny
Patryk Piechowiak
tel. kom.: +48 669 601 280
e-mail: p.piechowiak@ih.interhandler.pl

Kierownik Oddziału
Przemysław Urban
e-mail: p.urban@interhandler.pl
tel.: kom.: +48 601 169 412
tel.: 61 815 74 73 w. 612

Specjalista ds. Serwisu
Szymon Rutecki
e-mail: s.rutecki@interhandler.pl
tel.: kom.: +48 693 559 875
tel.: 61 815 74 73 w. 612

Specjalista ds. Części Zamiennych
Maciej Gbur
e-mail: m.gbur@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 201 960
tel.: 61 815 74 73 w. 612

ODDZIAŁY


Kierownik Regionu Sprzedaży
Dominik Chojnacki
e-mail: d.chojnacki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 401 524

Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży
Małgorzata Solarczyk
e-mail: m.solarczyk@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607451734

Specjalista ds. Produktu- Maszyny Ciężkie
Paweł Taczkowski
e-mail: p.taczkowki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 605 108 522

Specjalista ds. Serwisu
Grzegorz Barnat
e-mail: g.barnat@interhandler.pl
tel. 56 610 28 17
tel. kom.: +48 723 667 964

Specjalista ds. Serwisu
Patryk Lewandowski
e-mail: p.lewandowski@interhandler.pl
tel. 56 610 28 17
tel. kom.: +48 723 667 973

Kierownik Serwisu
Adam Smykowski
e-mail: a.smykowski@interhandler.pl
tel. 56 610 28 30
tel. kom.: +48 609 510 277

Zgłoszenia awarii i przeglądów prosimy zgłaszać na serwis.torun@interhandler.pl

e-mail: gwarancje@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 20

Dyrektor ds. Rozwoju Działalności Handlowej
Jerzy Petrykowski
e-mail: j.petrykowski@interhandler.pl
tel.: +48 605 563 550

Kierownik Regionu Sprzedaży
Adam Polasik
e-mail: a.polasik@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 501 940

Kierownik Sprzedaży Części i E-commerce
Rafał Strzyżewski
e-mail: r.strzyzewski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 669 616 806

Analityk Finansowy
Malwina Prusiecka
e-mail: m.prusiecka@interhandler.pl
tel.: 661 500 209


Księgowość

Główny Księgowy
Celina Secler
e-mail: c.secler@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 16

e-mail: s.sztul@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 18

Dyrektor Działu Personalnego
Krystyna Wikieł
e-mail: k.wikiel@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 45

Starszy Specjalista ds. Kadr i Wynagrodzeń
Justyna Lipińska
e-mail: j.lipinska@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 24

Specjalista ds. Personalnych
Anna Keńska
tel.: 56 610 28 39

Specjalista ds. Floty Samochodowej
Michał Paprzycki
e-mail: m.paprzycki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 457 215

Kierownik Regionu Sprzedaży
Marcin Hibl
e-mail: m.hibl@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 990 844

Kierownik zespołu Teletruk
Karol Kajkowski
e-mail: k.kajkowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 671 698

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Roman Żołnacz
e-mail: r.zolnacz@agrihandler.pl
tel.kom.: +48 607 451 729

Doradca Handlowo – Techniczny
Patryk Marcinowski
tel. kom.:+48 607 452 430
e-mail: p.marcinowski@interhandler.pl

Kierownik Oddziału
Łukasz Niedźwiecki
e-mail: l.niedzwiecki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 669 616 838

Specjalista ds. serwisu
Adam Kondracki
e-mail: a.kondracki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 661 430 009

Doradca Handlowy
Krystian Kamiński
e-mail: k.kaminski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 338 483

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Andrzej Kamiński
e-mail: a.kaminski@agrihandler.pl
tel. kom.: +48 669 609 819

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik Oddziału
Piotr Jankowski
e-mail: p.jankowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 697 991 946

Starszy specjalista ds. Serwisu
Bartosz Szewczyk
e-mail: j.szewczyk@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 221 618

Starszy specjalista ds. Serwisu
Janusz Baca
e-mail: j.baca@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 964

Kierownik Regionu Sprzedaży
Piotr Kiedyk
e-mail: p.kiedyk@interhandler.pl
tel. kom.: +48 691 122 275

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Kamil Omilian
e-mail: k.omilian@agrihandler.pl
tel. kom.: +48 601 687 110

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik Regionu Sprzedaży
Adam Polasik
e-mail: a.polasik@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 501 940

Kierownik Oddziału
Rafał Piecek
e-mail: r.piecek@interhandler.pl
tel. kom.: +48 691 111 791

Specjalista ds. Serwisu
Kamil Król
e-mail: k.krol@interhandler.pl
tel. kom.: +48 605 697 149

Kierownik Regionu Sprzedaży
Piotr Miarka
tel. kom.: +48 669 101 169
e-mail: p.miarka@interhandler.pl

Doradca Handlowy
Adam Młynek 
tel. kom.: +48 663 669 804
e-mail: a.mlynek@interhandler.pl

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Andrzej Kamiński
e-mail: a.kaminski@agrihandler.pl
tel.kom.: +48 669 609 819

Kierownik Regionu Sprzedaży Aftersales
Piotr Brzeziński
tel. kom.: +48 601 778 606
e-mail: p.brzezinski@interhandler.pl

Kierownik Oddziału
Marcin Obielak
e-mail: m. obielak@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 401 889

Specjalista ds. Części
Piotr Kibiłko
e-mail: p.kibilko@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 899 726

Kierownik Regionu Sprzedaży
Grzegorz Zaczek
e-mail: g.zaczek@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 899 725

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Andrzej Kamiński
e-mail: a.kamiński@agrihandler.pl
tel. kom.: +48 669 609 819

Doradca Handlowo- Techniczny
Krystian Urbaniak
email: k.urbaniak@ih.interhandler.pl
tel. kom.: +48 697 010 265

Specjalista ds. Serwisu
Łukasz Krzysztofik
e-mail: l.krzysztofik@interhandler.pl
tel. kom.: +48 663 669 870

Kierownik Regionu Sprzedaży
Grzegorz Szalawski
e-mail: g.szalawski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 224 302

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 9804

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Kamil Omilian 
e-mail: k.omilian@agrihandler.pl
tel.kom.: +48 601 687 110

Doradca Handlowo – Techniczny
Patryk Kalisz
tel. kom.: +48 693 330 588
e-mail: p.kalisz@interhandler.pl

Starszy specjalista ds. Sprzedaży
Robert Kamiński
e-mail: r.kaminski@ih.interhandler.pl
tel. kom.: +48 601 921 762

Kierownik Oddziału
Rafał Piecek
e-mail: r.piecek@interhandler.pl
tel. kom.: +48 691 111 791

Kierownik Regionu Sprzedaży
Rafał Komenda
tel. kom.: +48 601 051 708
e-mail: r.komenda@interhandler.pl

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik Regionu Sprzedaży 
Grzegorz Zaczek
tel. kom.: +48 693 899 725
email: g.zaczek@interhandler.pl

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Roman Żołnacz
e-mail: r.zolnacz@agrihandler.pl
tel. kom.: +48 607 451 729

Doradca Handlowo – Techniczny
Patryk Tulicki
tel. kom.:+48 887 840 962
e-mail: p.tulicki@interhandler.pl

Kierownik Oddziału
Damian Giemza
tel. kom.: +48 723 667 965
e-mail: d.giemza@interhandler.pl

Specjalista ds. sprzedaży części
Grzegorz Banachowicz
tel. kom.: +48 691 122 378
e-mail: g.banachowicz@interhandler.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Janusz Okoński
tel. kom.: +48 691 490 589
e-mail: j.okonski@interhandler.pl 

Specjalista ds. Teletruk
Karol Kajkowski
e-mail: k.kajkowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 671 698

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Roman Żołnacz
e-mail: r.zolnacz@agrihandler.pl
tel. kom.:  +48 607 451 729

Kierownik Oddziału
Michał Hołub
e-mail: m.holub@interhandler.pl
tel. kom.: +48 669 617 341

Specjalista ds. Serwisu
Adam Szabelski
e-mail: a.szabelski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 220 446

SPRZEDAŻ MASZYN
tel. kom.: +48 601 913 956
SERWIS
tel.: 42 650 85 60
email: serwis.lodz@interhandler.pl
zobacz dane teleadresowe

Doradca Handlowy
Dominik Matysiak
e-mail: d.matysiak@interhandler.pl
tel. kom.: +48 601 913 956

Specjalista ds. Teletruk
Karol Kajkowski
e-mail: k.kajkowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 671 698

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Roman Żołnacz
e-mail: r.zolnacz@agrihandler.pl
tel. kom.:  +48 607 451 729

Specjalista ds. Serwisu
Paweł Rajch
e-mail: p.rajch@ih.interhandler.pl
tel. +48 42 650 85 60
tel. kom.: +48 723 942 085

Specjalista ds. Serwisu
Wiktor Pajor
e-mail: w.pajor@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 221 662

Specjalista ds. Serwisu
Paweł Rajch
e-mail: p.rajch@ih.interhandler.pl
tel. +48 42 650 85 60
tel. kom.: +48 723 942 085

Specjalista ds. Serwisu
Wiktor Pajor
e-mail: w.pajor@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 221 662

Kierownik Regionu Sprzedaży
Grzegorz Leonik
e-mail: g.leonik@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 920 726

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Roman Żołnacz
e-mail: r.zolnacz@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 451 729

Specjalista ds. Teletruk
Karol Kajkowski
e-mail: k.kajkowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 671 698

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Doradca Handlowo – Techniczny
Patryk Marcinowski
tel. kom.:+48 607 452 430
e-mail: p.marcinowski@interhandler.pl

Kierownik Oddziału
Dariusz Bartkiewicz
e-mail: d.bartkiewicz@interhandler.pl
tel. kom.: +48 605 667 288

Specjalista ds. Serwisu
Przemysław Piotrowski
e-mail: p.piotrowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 691 122 038

SPRZEDAŻ MASZYN
tel. kom.: +48 723 667 967
tel. kom.: +48 601 831 335
SERWIS
tel.: 61 815 74 70
email: serwis.poznan@interhandler.pl
zobacz dane teleadresowe

Kierownik Regionu Sprzedaży
Michał Podolski 
e-mail: m.podolski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 723  667  967

Kierownik Regionu Sprzedaży
Sebastian Opszalski
e-mail: s.opszalski@interhandler.pl
tel.: kom.: +48 601 831 335

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik Regionu Sprzedaży
Sławomir Nalewaj
e-mail: s.nalewaj@interhandler.pl
tel. kom.: +48 669 101 832

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Andrzej  Kamiński
e-mail: a.kaminski@agrihandler.pl
tel. kom.: +48 669 609 819

Doradca Handlowo – Techniczny
Patryk Piechowiak
tel. kom.: +48 669 601 280
e-mail: p.piechowiak@ih.interhandler.pl

Kierownik Oddziału
Przemysław Urban
e-mail: p.urban@interhandler.pl
tel.: kom.: +48 601 169 412
tel.: 61 815 74 73 w. 612

Specjalista ds. Serwisu
Szymon Rutecki
e-mail: s.rutecki@interhandler.pl
tel.: kom.: +48 693 559 875
tel.: 61 815 74 73 w. 612

Specjalista ds. Części Zamiennych
Maciej Gbur
e-mail: m.gbur@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 201 960
tel.: 61 815 74 73 w. 612

Kierownik Regionu Sprzedaży
Aleksander Kupiszewski
tel. kom.: +48 601 509 155
e-mail: a.kupiszewski@interhandler.pl

Specjalista ds. Teletruk
Karol Kajkowski
e-mail: k.kajkowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 671 698

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Roman Żołnacz
e-mail: r.zolnacz@agrihandler.pl
tel. kom.:+48 607 451 729

Doradca Handlowo – Techniczny
Patryk Tulicki
tel. kom.:+48 887 840 962
e-mail: p.tulicki@interhandler.pl

Kierownik Oddziału
Mariusz Wilmanowicz
e-mail: m.wilmanowicz@interhandler.pl
tel. kom.: +48 605 368 892

Specjalista ds. Serwisu
Łukasz Czerw
e-mail: l.czerw@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 502 337

Kierownik Regionu Sprzedaży
Robert Soroko
e-mail: r.soroko@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 150 868

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Kamil Omilian
e-mail: k.omilian@agrihandler.pl
tel.kom.+48 601 687 110

Kierownik Oddziału
Piotr Bogdanowicz
e-mail: p.bogdanowicz@interhandler.pl
tel. kom.: +48 601 831 337

Specjalista ds. Serwisu
Leszek Stencel
e-mail: l.stencel@ih.interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 996 593

Specjalista ds. Serwisu
Dariusz Batejko
e-mail: d.batejko@ih.interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 451 732

SPRZEDAŻ MASZYN
tel. kom.: +48 695 202 127
tel. kom.: +48 695 502 183
tel. kom.: +48 693 559 945
SERWIS
tel.: 22 751 44 12
email: serwis.warszawa@interhandler.pl
zobacz dane teleadresowe

Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Rafał Milczarski
e-mail: r.milczarski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 202 127

Kierownik Regionu Sprzedaży
Paweł Nowacki
e-mail: p.nowacki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 502 183

Kierownik ds. Sieci Dealerskiej
Roman Żołnacz
e-mail: r.zolnacz@agrihandler.pl
tel.kom.: +48 607 451 729

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Specjalista ds. Teletruk
Karol Kajkowski
e-mail: k.kajkowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 671 698

Kierownik Oddziału
Michał Łapiński
e-mail: m.lapinski@ih.interhandler.pl
tel.kom.: +48 605 108 523

Specjalista ds. Serwisu
Arkadiusz Wojcieski
e-mail: a.wojcieski@ih.interhandler.pl
tel. kom.: +48 669 550 186

Specjalista ds. Części Zamiennych
Krystian Sawczuk
e-mail: k.sawczuk@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 408 251

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Waldemar Żuk
tel. kom.: +48 691 120 858
e-mail: w.zuk@interhandler.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Krystian Kamiński
tel. kom.: +48 607 338 483
e-mail: k.kaminski@interhandler.pl

Doradca Inżynier Sprzedaży Fastrac
Andrzej Kaźmierski
e-mail: a.kazmierski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 233 980

Doradca Handlowy
Grzegorz Żuk
tel. kom.: +48 669 609 549
e-mail: g.zuk@interhandler.pl

Kierownik Oddziału
Piotr Jankowski
e-mail: p.jankowski@interhandler.pl
tel. kom. +48 697 991 946

Specjalista ds. Sprzedaży Części
Wojciech Lewandowski
tel. kom.: +48 667 671 824
e-mail: w.lewandowski@interhandler.pl

Specjalista ds. Serwisu
Sebastian Szychowiak
tel. kom.: +48 669 508 651
e-mail: s.szychowiak@interhandler.pl