WYŁĄCZNY DEALER
e-sklep
zgloszenie serwisowe

dołącz do najjllepszych dołącz do najlepszych dołącz do najlepszych

TWORZYMY DOBRE MIEJSCE PRACY!

Niezależnie od tego, czy jesteś świetny w negocjacjach sprzedażowych i budowaniu relacji z klientem, jesteś mistrzem w naprawach maszyn, uwielbiasz analizować dane finansowe czy może sprawdzasz się w logistyce –  w naszej firmie znajdziesz miejsce, gdzie wykorzystasz i rozwiniesz swój potencjał zawodowy!

Czerpiemy z różnorodnych doświadczeń zawodowych ale mamy wspólny cel – dostarczać klientom produkty i usługi najlepszej jakości, które zapewniają ich biznesom ciągłość funkcjonowania.

Jako zespół rozumiemy ten cel, jest on ambitny i wymagający – dlatego każdy z nas przez codzienną sumienną pracę, współpracę, podnoszenie kwalifikacji, rzetelność, wzajemny szacunek i zaangażowanie przyczynia się do realizacji tego celu.

Nasze wysiłki przynoszą świetne rezultaty, jesteśmy jednym z liderów rynku maszyn w Polsce już od ponad 30 lat – to powód do satysfakcji i cieszenia się wspólnym sukcesem!

AKTUALNE OFERTY PRACY

Interhandler Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. SERWISU

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie zamówień i przygotowywanie ofert na realizację usług serwisowych i sprzedaż części zamiennych
  • Bieżąca obsługa Klienta, obsługa kasy, wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • Przyjmowanie zamówień, wystawianie dokumentów gwarancyjnych
  • Rozliczanie mechaników z pobranych części i materiałów oraz przygotowywanie dokumentów zwrotu
  • Aktywny kontakt z klientem
  • Obsługa magazynu
  • Przygotowywanie wyjazdów Mechaników Serwisu – części i materiały eksploatacyjne
  • Odpowiedzialność materialna

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie – mile widziane techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności: Excel)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Systematyczność oraz solidność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego
  • Karty okolicznościowe i jubileuszowe

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:

MECHANIK SERWISU

Miejsce pracy: Brzeg, Koszalin, Katowice, Szczecin

  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych w serwisie firmowym oraz u klienta

Wymagania:

  • wymagane min. wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie na stanowisku mechanika w branży maszyn budowlanych lub w serwisie motoryzacyjnym
  • podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • szkolenia w zakresie wiedzy technicznej
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • motywacyjny system wynagradzania
  • prywatną opiekę medyczną, świadczenia z ZFŚS
  • dofinansowanie do karty Multisport

Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń

Głównym zadaniem na oferowanym stanowisku będzie fakturowanie sprzedaży maszyn oraz wynajmów maszyn. Ponadto: księgowanie wyciągów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie rozliczeń z kontrahentami, prowadzenie rejestrów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziani studenci studiów zaocznych)
  • Preferowane co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie wystawiania faktur
  • Znajomość MS Excel
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym albo ograniczonym wymiarze czasu pracy na postawie umowy o pracę
  • Niezbędne szkolenia
  • Motywacyjny pakiet wynagradzania

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane aplikacje – dziękujemy.

CO OFERUJEMY?

umowa
STABILNE MIEJSCE PRACY

• Umowa o pracę od 1-ego dnia pracy
• Pozycja rynkowa firmy i dywersyfikacja zakresu sprzedaży, sprawia że jesteśmy stabilnym pracodawcą
• Rynkowe wynagrodzenie
• Atrakcyjny system premiowania

rozwój
ROZWÓJ

• Szkolenia i program wprowadzający na dobry start
• Szkolenia rozwojowe i produktowe
• Otwarte rekrutacje wewnętrzne
• Dostęp do platform szkoleniowych on-line (szkolenia techniczne)
• Indywidualne programy rozwojowe

benefity
BENEFITY

• Pakiet prywatnej opieki medycznej
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Lekcje j. angielskiego
• Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

dodatki
DODATKI

• Dodatki świąteczne i okolicznościowe z ZFŚS
• Konkursy dla pracowników

POBIERZ KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ
na skróty
nasze oddziały
dealerzy rolni

BUDOWNICTWO

PRODUKTY

SERWIS I CZĘŚCI

PROGRAM FINANSOWANIA

ROLNICTWO

PRODUKTY

KONTAKT

KOLEJNICTWO

INNE BRANŹE

O NAS

KONTAKT

INFOLINIA
801 06 07 08
telephone
 INFOLINIA:
realizacja: nuxeo.pl