wyłączny dealer JCBblank_gfx

INFOLINIA 801 06 07 08SKLEP INTERNETOWY

DZIEŃ OPERATORA


W dniu 29.06 w warszawskim oddziale Interhandler odbył się kolejny  event z cyklu „Dzień Operatora” – testy nowych modeli koparki gąsienicowej serii X i koparki kołowej Hydradig z rototilt Engcon jak również ładowarek klasy 16-20Ton.

W  imprezie wzięło udział 29 operatorów  z dużym doświadczeniem w pracy na maszynach ciężkich ,  głównie z woj. Mazowieckiego . Spotkanie było okazja do przetestowania ww. modeli maszyn JCB.  Każdy operator miał  możliwość przez kilkanaście minut zasiąść za sterami maszyn i osobiście ocenić ich zalety i  wydać niezależne opinie.  W drugiej części imprezy odbyły się testy na maszynach i konkursy dla operatorów. Zwycięzcy  konkursów otrzymali indywidualne nagrody, ale wszyscy uczestnicy otrzymali również atrakcyjne upominki. Całe wydarzenie zostało bardzo pozytywnie ocenione przez ich uczestników.

30 LAT FIRMY INTERHANDLER!


Z tej okazji zorganizowaliśmy dla klientów , partnerów oraz sympatyków firmy uroczyste gale na których była okazja do celebrowania wydarzenia.

Gale odbyły się odpowiednio w Krakowie , Jachrance oraz w Mikołajkach.

 

Przygotowaliśmy na galowy wieczór dla gości  wiele atrakcji.

Gwiazdą pierwszej części gali  była swingująca Krystyna Durys z zespołem.

Kulminacyjnym punktem eventu był spektakularny pokaz  maszyn JCB  tym razem z udziałem tanecznej grupy i grających na żywo muzyków

Na koniec pokazu była długo wyczekiwana niespodzianka –  premiera  nowej maszyny dwutorowej JCB JS22WR. Maszyna została przystosowana do wymogów pracy na torach przez inżynierów i pracowników firmy Interhandler. 

AGROTECH KIELCE


W dniach 15-17  wzięliśmy udział  w 25 Międzynarodowych Tragach Techniki Rolniczej – Agrotech Kielce Targi  odwiedziło aż 75 tysięcy rolników z całego kraju.

To rekordowy wynik , bo w ubiegłym roku zwiedzających było 70 tysięcy. Swoje ekspozycje podczas jubileuszowej wystawy prezentowało najliczniejsze w historii grono 750 firm z 25 krajów.

Już miesiąc po światowej  premierze  mieliśmy okazję na naszym stoisku zaprezentować   ładowarkę teleskopową JCB 538-60 Agri Pro. –  która w lutym na paryskich targach Sima otrzymała tytuł maszyny roku 2019 .  Prezentowana ładowarka , to jeden z czterech modeli nowej serii częścią odnowionej  serii  JCB AGRI,  III generacji .

 Największą nowością w prezentowanej serii ładowarek jest zupełnie przebudowana kabina operatora. Firma JCB specjalnie otworzyła nową fabrykę w Uttoxeter, która docelowo zajmuje się właśnie produkcją nowoczesnych kabin

Uzupełnieniem ekspozycji  były   ładowarki 403 i 406 , ciągnik Fastrac 4190 oraz ładowarka teleskopowa 560-80 AG Super.

TARGI – BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS – NADARZYN


W dniach 26-28 września uczestniczyliśmy w targach budownictwa przemysłowego  i infrastruktury. Targi odbyły się w centrum targowym PTAK EXPO w Nadarzynie.  Targi dedykowane były  w całości branży budownictwa przemysłowego ze szczególnym wyróżnieniem sektorów budownictwa kubaturowego, kolejowego, drogowego i wodnego.

PREMIERA SERII X Z ROBERTEM KUBICĄ


3-4 lipca w Toruńskim oddziale naszej firmy odbyła się premiera koparki z Serii X. Podczas eventu swoją obecnością zaszczycił nas gość specjalny – Robert Kubica, który na event wjechał ciągnikiem Fastrac. Mieliśmy również okazję zobaczyć pokazy tańczących maszyn, koncert Cleo oraz oczywiście, co najważniejsze, zapoznać się z nową 20-tonową koparką Serii X.

Mamy nadzieję, że event spodobał się wszystkim, którzy mieli okazję wziąć w nim udział! Krótką relację z obydwu dni eventu możecie zobaczyć na YOUTUBE.

TARGI ENERGETAB


W dniach 11-13 września 2018 odbyła się już 31 edycja Międzynarodowych Targów Energetycznych – są to z największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego . W tym roku na targach wystawiało się 712 wystawców a teren targów obejmował ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej,

Nasza firma uczestniczyła w tych targach już raz drugi.   Zgodnie z tematyką targów największą część ekspozycji stanowiły  agregaty prądotwórcze  JCB .

Uzupełninie stanowiły koparka kołowa Hydradig i minikoparka 19C-1.

TARGI AGROSHOW


Już po raz 20-ty odbyły się największe rolnicze targi w Europie organizowana na terenie zewnętrznym. Na tegorocznym AGRO SHOW wystawiło się prawie 750 firm, w tym ponad 120 wystawców z zagranicy z 19 krajów. W ciągu 4 dni Wystawę odwiedziło 139 200 osób, powierzchnia wystawiennicza wyniosła 139 tys. m2.

Interhandler uczestniczy w targach już od pierwszej edycji za co zostaliśmy nagrodzenie specjalną statuetką przyznaną przez organizatora. Tradycyjnie na naszym stoisku „królowały” ładowarki rolnicze (teleskopowe i przegubowe) oraz ciągniki Fastrac. Tym razem sporą część przeznaczyliśmy również na ekspozycje agregatów prądotwórczych JCB.