WYŁĄCZNY DEALER
e-sklep
zgloszenie serwisowe
Strona główna/O NAS/INTERHANDLER

WSTRZYMANIE PRODUKCJI


Zdjęcie koparko-ładowarki

Potwierdzamy sygnały, że JCB wstrzymało do końca przyszłego tygodnia produkcję w Anglii.
Jednak nie musimy się niczego obawiać. Klienci w Polsce mogą być spokojni, firma Interhandler posiada ogromny park maszyn, równie duży stan magazynowy części i materiałów eksploatacyjnych, jak również duże stoki osprzętów, opon a także maszyn używanych i maszyny rentalowych.

W związku z pandemią koronawirusa, która powoduje duży wpływ na gospodarkę i bezprecedensowe zmniejszenie światowego popytu , firm JCB wstrzymuje do końca przyszłego tygodnia produkcję we wszystkich swoich zakładach produkcyjnych w Wielkiej Brytanii
Jest również dobra informacja , zakład JCB w Pudong, niedaleko Szanghaju, zaprzestał produkcji w zeszłym miesiącu, ponieważ początkowo nastąpił wpływ pandemii. Po kilku tygodniach przerwy fabryka znów jest w pełni sprawna !!!

Graeme Macdonald, dyrektor generalny JCB, powiedział: „Te środki są niespotykane w historii JCB, ale są absolutnie niezbędne do ochrony firmy. Ponieważ nadal zajmujemy się konsekwencjami zdrowotnymi pandemii COVID-19, trudniejsze stało się utrzymanie ciągłości biznesowej w tym niestabilnym otoczeniu gospodarczym. JCB jest globalnym eksporterem, a światowe zapotrzebowanie na nasze produkty gwałtownie spadło, ponieważ klienci anulują zamówienia i odraczają dostawy. To nie jest tylko kwestia brytyjska, ma zasięg ogólnoświatowy, a kraje takie jak Francja, Hiszpania i Włochy blokują się, te kluczowe rynki sprzętu budowlanego znikają z dnia na dzień.

W WARSZAWIE ROZPOCZĄŁ SIĘ KONGRES KOLEJOWY.


js 22wr

W kongresie aktywnie promowana jest nasza maszyna dwudrogowa JS22WR.
To już IX edycja Kongresu Kolejowego, największej i najważniejszej konferencji polskiego sektora transportu szynowego. Kongres organizowany jest przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz portal Rynek Kolejowy.
Każdego roku w wydarzeniu bierze udział ponad 600 gości.

„Kolej to koło zamachowe gospodarki”. W otwarciu największego wydarzenia branży kolejowej wziął udział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Szef resortu infrastruktury przypomniał rekordową wartość Krajowego Programu Kolejowego, inwestycji dworcowych i programu taborowego PKP Intercity. – Kolej to koło zamachowe gospodarki. Dlatego nie można zapomnieć, że na przełomie 2015 i 2016 roku i producenci i usługodawcy byli głodni zamówień. Widmo zmniejszania potencjału było bardzo blisko. Dziś mogę powiedzieć, że jednym z beneficjentów tego, co robimy na kolei są też wszyscy ci, którzy pracują przy przebudowie polskiej kolei – nie tylko infrastrukturalnej, ale i taborowej. Jestem przekonany że efektem tych wszystkich działania, będzie dalszy wzrost dobrze funkcjonującej kolei w Polsce – podsumował.

JS22WR WJEŻDŻA NA TORY


news

Z wielką satysfakcją informuję, że otrzymaliśmy certyfikat Urzędu Transportu Kolejowego na dopuszczenie do eksploatacji dla typu pojazdu kolejowego, czyli naszej koparki dwudrogowej JS22WR. Certyfikat pozwala na pełnie dopuszczenie maszyny do ruchu szynowego. Wręczenie pozwolenia odbyło się w trakcie targów branżowych TRAKO.
Certyfikat z rąk dr. Ignacego Góry, prezesa Urzędu Transportu Kolejowego odebrał prezes – Rob Markus.

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO odbywały się w dniach 24-27 września na terenie AMBER EXPO w Gdańsku. Targi TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Na naszym stoisku zostały zaprezentowane dwie maszyny dwudrogowe JS22WR wraz z osprzętami firmy Windhoff, które pozwoliły ukazać mnogość zastosowań naszej maszyny. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających, firm i osób z związanych z branżą kolejową.

ŚWIĘTO BRANŻY ROLNICZEJ – AGRO SHOW 2019


news

W Bednarach w tym roku pojawiło się 130 tysięcy osób, którzy mogli zapoznać się mogli z najnowszą ofertą firm z branży rolniczej.Już po raz 21 -ty swoją ofertę zaprezentowała również nasza firma.
Nasi goście mogli zapoznać się z całą gamą ładowarek, teleskopowych nowej serii 3 oraz ładowarek teleskopowych- przegubowych TM. Wejścia na stoisko „strzegły” ciągniki rolnicze Fastrac serii 4000 i 8000. Duże zainteresowanie zwiedzających wzbudzały również agregaty prądotwórcze oraz wieża oświetleniowa LED JCB.

NARODOWY DZIEŃ FERMY MLECZNEJ


stoisko ICB INTERHANDLER

6 września 2019 odbyła się już IV edycja dnia farmy mlecznej. Tm razem impreza odbyła się na terenie Kombinatu Rolnego w Kietrz – farma mleczna Langowo. Na imprezie pojawiło się blisko 500 zwiedzających
Dzień farmy mlecznej to wydarzenie przeznaczone dla hodowców bydła mlecznego chcących poprawić efektywność swojego gospodarstwa, wydajność stada i jakość produkowanego mleka.
Głównym punktem programu imprezy był pokaz wozów paszowych. Za załadunek wozów paszowych odpowiedzialna była ładowarka kołowa JCB 427 Agri wyposażona w łyżkę wysokiego wysypu. W takiej konfiguracji maszyna doskonale radziła sobie z załadunkiem obu wozów paszowych w tym wysokiego na 3,2 m paszowozu firmy Faresin.
Interhandler prezentował dodatkowo na stoisku ciągnik rolniczy Fastrac 4200 , ładowarkę przegubową teleskopową TM 220 oraz agregat prądotwórczy JCB QS33 , oklejony w charakterystyczny dla wydarzenia sposób.

ENERGETAB 2019


news

Już po raz 32 raz odbyły się w Bielsko-Białej Międzynarodowe targi Energetyczne. Największe targi nowoczesnych technologii dla przemysłu energetycznego są również najliczniej odwiedzane przez profesjonalistów z branży. Po raz kolejny naszą ekspozycję zdominowały produkty Power Products JCB , tym razem agregat prądotwórczy i wieża ledowa wieża oświetleniowa ale na stoisku zaprezentował się również pierwszy napędzany eklektycznie wózek widłowy typu Teletruk JCB 30-19E oraz minikoparka JCB 8026.

DZIEŃ OPERATORA – BALICE/KRAKÓW 7.09


news

Już po raz trzeci w tym w roku , tym razem w oddziale krakowskim firmy Interhandler został zorganizowany dzień operatora . jak we wcześniejszych wydarzeniach również w Ktrakowie odbyły się testy nowych modeli koparki gąsienicowej serii X i koparki kołowej Hydradig z rototilt Engcon jak również ładowarki klasy 16-20Ton.
W imprezie wzięła rekordowa liczba , 45 operatorów zaproszonych z firm z południowej części Polski. Przebieg wydarzenia był podobny jak we wcześniejszych edycjach.

Pierwsza część to możliwość testowania przez kilkanaście minut każdej z dostępnych maszyn , w drugiej części odbyły się testy i konkursy . Zwycięzcy konkursów otrzymali indywidualne nagrody, ale wszyscy uczestnicy otrzymali również atrakcyjne upominki

DZIEŃ OPERATORA


news

W dniu 29.06 w warszawskim oddziale Interhandler odbył się kolejny  event z cyklu „Dzień Operatora” – testy nowych modeli koparki gąsienicowej serii X i koparki kołowej Hydradig z rototilt Engcon jak również ładowarek klasy 16-20Ton.

W  imprezie wzięło udział 29 operatorów  z dużym doświadczeniem w pracy na maszynach ciężkich ,  głównie z woj. Mazowieckiego . Spotkanie było okazja do przetestowania ww. modeli maszyn JCB. Każdy operator miał  możliwość przez kilkanaście minut zasiąść za sterami maszyn i osobiście ocenić ich zalety i  wydać niezależne opinie.  W drugiej części imprezy odbyły się testy na maszynach i konkursy dla operatorów. Zwycięzcy  konkursów otrzymali indywidualne nagrody, ale wszyscy uczestnicy otrzymali również atrakcyjne upominki. Całe wydarzenie zostało bardzo pozytywnie ocenione przez ich uczestników.

30 LAT FIRMY INTERHANDLER!


news

Z tej okazji zorganizowaliśmy dla klientów , partnerów oraz sympatyków firmy uroczyste gale na których była okazja do celebrowania wydarzenia. Gale odbyły się odpowiednio w Krakowie , Jachrance oraz w Mikołajkach. Przygotowaliśmy na galowy wieczór dla gości  wiele atrakcji.

Gwiazdą pierwszej części gali  była swingująca Krystyna Durys z zespołem. Kulminacyjnym punktem eventu był spektakularny pokaz  maszyn JCB, tym razem z udziałem tanecznej grupy i grających na żywo muzyków. Na koniec pokazu była długo wyczekiwana niespodzianka –  premiera  nowej maszyny dwutorowej JCB JS22WR. Maszyna została przystosowana do wymogów pracy na torach przez inżynierów i pracowników firmy Interhandler.

AGROTECH KIELCE


news

W dniach 15-17  wzięliśmy udział  w 25 Międzynarodowych Tragach Techniki Rolniczej – Agrotech Kielce Targi  odwiedziło aż 75 tysięcy rolników z całego kraju.To rekordowy wynik , bo w ubiegłym roku zwiedzających było 70 tysięcy. Swoje ekspozycje podczas jubileuszowej wystawy prezentowało najliczniejsze w historii grono 750 firm z 25 krajów.

Już miesiąc po światowej  premierze  mieliśmy okazję na naszym stoisku zaprezentować   ładowarkę teleskopową JCB 538-60 Agri Pro. –  która w lutym na paryskich targach Sima otrzymała tytuł maszyny roku 2019 .  Prezentowana ładowarka , to jeden z czterech modeli nowej serii częścią odnowionej  serii  JCB AGRI,  III generacji .

 Największą nowością w prezentowanej serii ładowarek jest zupełnie przebudowana kabina operatora. Firma JCB specjalnie otworzyła nową fabrykę w Uttoxeter, która docelowo zajmuje się właśnie produkcją nowoczesnych kabin

Uzupełnieniem ekspozycji  były   ładowarki 403 i 406 , ciągnik Fastrac 4190 oraz ładowarka teleskopowa 560-80 AG Super.

TARGI – BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS – NADARZYN


news

W dniach 26-28 września uczestniczyliśmy w targach budownictwa przemysłowego  i infrastruktury. Targi odbyły się w centrum targowym PTAK EXPO w Nadarzynie.  Targi dedykowane były  w całości branży budownictwa przemysłowego ze szczególnym wyróżnieniem sektorów budownictwa kubaturowego, kolejowego, drogowego i wodnego.

PREMIERA SERII X Z ROBERTEM KUBICĄ


spotkanie z Kubicą

3-4 lipca w Toruńskim oddziale naszej firmy odbyła się premiera koparki z Serii X. Podczas eventu swoją obecnością zaszczycił nas gość specjalny – Robert Kubica, który na event wjechał ciągnikiem Fastrac. Mieliśmy również okazję zobaczyć pokazy tańczących maszyn, koncert Cleo oraz oczywiście, co najważniejsze, zapoznać się z nową 20-tonową koparką Serii X.

Mamy nadzieję, że event spodobał się wszystkim, którzy mieli okazję wziąć w nim udział! Krótką relację z obydwu dni eventu możecie zobaczyć na YOUTUBE.

TARGI ENERGETAB


jcb power on

W dniach 11-13 września 2018 odbyła się już 31 edycja Międzynarodowych Targów Energetycznych – są to z największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego . W tym roku na targach wystawiało się 712 wystawców a teren targów obejmował ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej,

Nasza firma uczestniczyła w tych targach już raz drugi.   Zgodnie z tematyką targów największą część ekspozycji stanowiły  agregaty prądotwórcze  JCB .

Uzupełninie stanowiły koparka kołowa Hydradig i minikoparka 19C-1.

TARGI AGROSHOW


fastrac

Już po raz 20-ty odbyły się największe rolnicze targi w Europie organizowana na terenie zewnętrznym. Na tegorocznym AGRO SHOW wystawiło się prawie 750 firm, w tym ponad 120 wystawców z zagranicy z 19 krajów. W ciągu 4 dni Wystawę odwiedziło 139 200 osób, powierzchnia wystawiennicza wyniosła 139 tys. m2.

Interhandler uczestniczy w targach już od pierwszej edycji za co zostaliśmy nagrodzenie specjalną statuetką przyznaną przez organizatora. Tradycyjnie na naszym stoisku „królowały” ładowarki rolnicze (teleskopowe i przegubowe) oraz ciągniki Fastrac. Tym razem sporą część przeznaczyliśmy również na ekspozycje agregatów prądotwórczych JCB.

na skróty
nasze oddziały
dealerzy rolni
gielda

BUDOWNICTWO

PRODUKTYSERWIS I CZĘŚCIPROGRAM FINANSOWANIAROLNICTWO

PRODUKTYKONTAKTPROGRAM FINANSOWANIAKOLEJNICTWO

INNE BRANŹE

O NAS
KONTAKT

 INFOLINIA: