Maszyny do

robót ziemnych

Maszyny ciężkie JCB cechuje bardzo wysoki poziom komfortu i bogate wyposażenie standardowe. Dzięki temu operatorzy są wypoczęci i bardziej zadowoleni z pracy na naszych maszynach do robót ziemnych!

Poszukujesz najlepszych maszyn do robót ziemnych? Doskonale trafiłeś! Oferowane przez nas urządzenia to najwyższej klasy sprzęt – maszyny marki JCB, których jesteśmy jedynym wyłącznym autoryzowanym dealerem w Polsce. Poznaj szeroką ofertę maszyn różnego typu, a na pewno znajdziesz taką, która spełni Twoje wszystkie wymagania!

Maszyny JCB do robót ziemnych – najwyższa jakość na rynku

Koparki, koparko-ładowarki, ładowarki i wozidła renomowanej brytyjskiej marki JCB to sprzęt najlepszej klasy. Nowoczesne technologie, innowacyjność i dobry design zapewniają niezrównane osiągi – dużą ładowność, wysoką moc czy stabilność.  Do tego maszyny JCB oferują niezwykły komfort pracy – kabiny operatorów są niezwykle wygodne – między innymi oferują podgrzewane siedzenia. Wyjątkową dbałość o wygodę, płynność i bezpieczeństwo pracy widać też w rozwiązaniach takich, jak automatyczne ustawianie łyżki, wysokowydajne pompy o zmiennym przepływie czy doskonałe, duże szyby zapewniające idealną widoczność. Dzięki tym rozwiązaniom praca jest szybka, sprawna, ekonomiczna, pod pełną kontrolą i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dobierz idealny model do Twoich potrzeb

Maszyny JCB sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach, a ich możliwości dopasowywania do konkretnego zadania budowlanego są niedoścignione. W zależności od konkretnych wymagań, masz możliwość wyboru między różnymi wersjami maszyn. Dobierz urządzenie o idealnym maksymalnym załadunku, mocy silnika czy głębokości kopania. W przypadku wozideł kolebkowych masz możliwość dobrania elementów pod konkretne ładunki, konfigurowania przechylania czy skrzyń biegów. JCB oferuje niezrównane możliwości dopasowywania maszyn do robót ziemnych do charakterystyki prac, a jednocześnie projektowane przez Brytyjczyków maszyny są bardzo uniwersalne i mają osiągi, które sprawdzą się przy każdym zadaniu – idealne połączenie wyspecjalizowania ze wszechstronnością!

Zakup maszyny do prac ziemnych – tylko w Interhandler!

W naszej ofercie znajdziesz koparko-ładowarki, koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarki kołowe i wozidła kolebkowe. Mamy rozwiązanie do każdego typu prac ziemnych. Do tego nie sposób pobić naszej oferty serwisowej – zapewniamy kompleksową obsługę od zakupu urządzenia, przez dostęp do osprzętów, części zamiennych i eksploatacyjnych, opon, części hydraulicznych, dwa lata gwarancji, aż po serwis. Ponad 30 lat doświadczenia, 16 oddziałów handlowo-serwisowych, 80 samochodów serwisowych – nasze możliwości spełnią najbardziej surowe wymagania, a obsługa techniczna błyskawicznie dotrze na miejsce pracy maszyny, tam, gdzie jest potrzebna. W czasie naszej pracy wprowadziliśmy na rynek ponad 16 000 maszyn, w tym między innymi mamy 60% rynku koparko-ładowarek. Dołącz do naszych zadowolonych klientów!