PRZEMYSŁ
I PRODUKCJA

Maszyny JCB dzięki wykorzystaniu podzespołów tylko od renomowanych dostawców o zasięgu globalnym oraz stałemu nadzorowi sieci LiveLink i naszych techników cechuje niska awaryjność i krótkie czasy przestojów. Wiemy jak ważna jest dla naszych klientów z branży Przemysłowej i Produkcyjnej bezawaryjność dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci czuli się pewnie.

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE

Firma JCB od wielu już lat uważana jest za markowego projektanta i producenta maszyn mających zastosowanie w budownictwie. Firma starannie planuje i realizuje wszystkie etapy swojej pracy, od analizy potrzeb rynku, poprzez projekt, aż do jego realizacji. Doświadczenie, jakie JCB zdobyło na rynku, przyczyniło się do zdobycia zaufania wśród wielu klientów na wszystkich kontynentach m.in. w takich krajach, jak USA, Wielka Brytania, Chiny, Indie, Niemcy, Brazylia.

Maszyny JCB dla przemysłu i produkcji

W maszynach marki JCB zastosowane zostały wyłącznie podzespoły pochodzące od sprawdzonych dostawców, którzy działają w szerokim zasięgu globalnym. Nadzór i kontrola ze strony sieci LiveLink oraz praca techników firmy JCB gwarantuje niezawodne działanie i bardzo niską awaryjność maszynom budowlanym. Przemysł i produkcja to kluczowe sektory gospodarki, w których jakiekolwiek awarie, przestoje w produkcji mają negatywne skutki dla wytwarzanych produktów i jakości realizowanych zadań.  Firma JCB stara się, aby każdy jej klient nabył maszyny i urządzenia, które gwarantują mu najwyższy poziom pewności.

Niezawodne rozwiązania na lata

Wśród projektowanych i produkowanych przez JCB maszyn znajdują się takie, jak: wózki widłowe Teletruk, ładowarki teleskopowe i przegubowo-teleskopowe, terenowe wózki widłowe i podnośniki nożycowe. W konstrukcji wózka Teletruk położono silny nacisk na jego ergonomiczność. Ułatwia to pracę każdemu operatorowi wózka. Może on z powodzeniem maksymalnie wykorzystać maszynę w procesie pracy. Z kolei ładowarka przegubowo-teleskopowa wyposażona w wysokiej klasy silnik EcoMAX TM320 zapewnia bezpieczną i wydajną pracę.

Terenowe wózki widłowe Teletruk

Terenowe wózki widłowe to niezawodne rozwiązanie, o wiele lepsze niż wózki widłowe przeznaczone do pracy w magazynach czy halach fabrycznych. Terenowy wózek widłowy pozwala realizować zadania w każdych warunkach. Doskonale sprawdzają się w załadunku towaru nie tylko na placu budowy, ale również na peronach towarowych, w leśnictwie i innych miejscach, gdzie konieczne jest przeniesienie towaru oraz dokonanie załadunku. Podnośniki nożycowe to doskonałe urządzenia, które mogą pracować na bardzo nierównym i wyboistym terenie. Konstrukcja nożycowa zapewnia im stabilność, która ma duże znaczenie w realizacji każdego zadania związanego z przenoszeniem towaru na pewną wysokość.

Agregaty prądotwórcze JCB niezbędne w przemyśle

Agregaty JCB spełniają bardzo ważną rolę w miejscach trudno dostępnych, surowych, odległych, w których realizowany jest plan budowy lub inne prace terenowe. Firma JCB zaprojektowała je tak, aby były w 100 procentach bezawaryjne, zawsze na czas zapewniały moc w warunkach, w których jest utrudniony dostęp do stałego źródła zasilania. Firma oferuje takie serie agregatów jak QS i QX, dostępne w wersji otwartej i zamkniętej.