PRZEŁADUNEK
I TRANSPORT

Kluczem do efektywności w zastosowaniach przeładunkowych jest maksimum efektywności przy jednoczesnych niskich kosztach eksploatacji. Szeroka gama maszyn z jednymi z najbardziej oszczędnych silników w swoich klasach oraz wysoka sprawność maszyn JCB to źródło naszego sukcesu.

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE

W kategorii znajdziesz specjalistyczne maszyny, które zostały wyprodukowane przez renomowanego, brytyjskiego producenta- JCB. Dystrybutorem jego produktów na Polskę jest firma Interhandler. Posiada ponad 30- letnie doświadczenie. Dlatego możesz mieć pewność, że wybierasz sprawdzone produkty. Urządzenia są wykonane z materiałów wysokiej jakości, a proces produkcji obejmuje najnowsze technologie. Dzięki temu maszyny są wielofunkcyjne, wytrzymałe oraz bezpieczne, dla użytkujących i środowiska.

Maszyny do przeładunku i transportu JCB

Kluczem do efektywności w zastosowaniach transportowych oraz przeładunkowych jest ergonomia oraz niezawodność wykorzystywanych urządzeń. Maszyny od JCB słyną z jednych z najbardziej oszczędnych silników w swojej klasie, a także wytrzymałością i łatwością w konserwacji. W ofercie znajdziesz:

Kluczowym aspektem podczas procesu produkcji jest zwracanie uwagi na jakość maszyn. Opuszczają fabrykę wyłącznie bo bezproblemowym przejściu 3- etapowego procesu weryfikacji. Sprawdza się podczas niego obecność ewentualnych usterek.

Maszyny przeładunkowe JCB – charakterystyka

Urządzenia od brytyjskiego producenta sprawdzą się podczas wykonywania najbardziej wymagających zadań. Mogą być wykorzystane do przenoszenia ciężkich przedmiotów lub palet o dużej powierzchni. W zależności od wymagań Twojego przedsiębiorstwa, możesz dopasować typ maszyny. Wysięgniki posiadają różne parametry wysokościowe i maksymalnej wagi udźwigu. Dzięki temu znajdą zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. Ułatwiają transport produktów i znacznie usprawniają wykonywanie czynności w danym miejscu pracy. W maszynach umieszczono praktyczne miejsca na zamontowanie osprzętu. Dlatego mogą być wykorzystywane zarówno do transportu i przeładunku, ale także do innych czynności. W zależności od aktualnych potrzeb dobierz odpowiedni osprzęt i rozszerz funkcje maszyn JCB.

Skontaktuj się z nami online

Produkty od brytyjskiego producenta możesz zamówić na stronie internetowej interhandler.pl. W przypadku, gdy posiadasz dodatkowe pytania, zachęcamy do skorzystania z porady naszego personelu. Konsultanci czekają, aby wyjaśnić wszelkie aspekty zamówienia na infolinii. Możesz wysłać również wiadomość e-mail. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Interhandler.