WYŁĄCZNY DEALER
e-sklep
zgloszenie serwisowe

js22WR JS22WR Maszyna na każde tory arrow js 22WR JS22WR Maszyna na każde tory arrow js 22WR JS22WR Maszyna na każde tory arrow
Strona główna/INNE BRANŻE/Maszyny kolejowe – autoryzowany dealer

JS22WR

Maszyna JS22WR została zaprojektowana z zastosowaniem najnowszych technologii podnoszących komfort i bezpieczeństwo operatora.

Założenia projektowe tego modelu zakładały, że maszyna będzie wielozadaniowym narzędziem o wysokiej produktywności zdolnym do wykonania różnorodnych zadań z łatwością i precyzją.

Dodatkowo obrotowe szybkozłącze umożliwia współpracę z szeroką gamą osprzętów w zależności od aplikacji.

Bezproblemową obsługę zapewnia dobrze znany układ napędowy JCB wyposażony w sprawdzony silnik JCB Ecomax– mocny i oszczędny. Zastosowanie wielu innowacyjnych rozwiązań gwarantuje maksymalny poziom wydajności.

Wykorzystanie podpór stabilizacyjnych sprawia, że maszyna może nie tylko pracować na torach ale również na każdej budowie. Wymienione rozwiązania idealnie wpisują się w oczekiwania klientów na rynku maszyn kolejowych. Maszyna posiada certyfikat UTK.

  • Mocny i oszczędny silnik JCB Ecomax.

  • Podpory stabilizacyjne umożliwiają pracę w zróżnicowanych, trudnych warunkach.

  • Obrotowe szybkozłącze otwiera nowe możliwości współpracy z szeroką gamą osprzętów.

zadaj pytanie specjaliście
POBIERZ FOLDER PRODUKTOWY

MASZYNA KOLEJOWA JS22WR

0 m3
Maksymalna pojemnosc łyżki
0 KM
Maksymalna moc silnika
0 kg
Maksymalny ciężar roboczy

JS22WR js 22WR js22WR JS22WR ROCKINGER

Koparka kołowa JS22WR została zaprojektowana, tak aby była łatwa w konserwacji oraz obsłudze technicznej. Dzięki temu jest niedroga, wydajna oraz zapewnia wysoką produktywność.

Dzięki siłownikom gazowym osłony można łatwo otwierać i zamykać, a wnęki serwisowe są duże i szerokie, aby zapewnić dobry dostęp do potrzebnych elementów. Interwały smarowania wysięgnika oraz łyżki wynoszące 1000 godzin oraz okres pomiędzy wymianami oleju wynoszący 5000 godzin pozwalają na jak najdłuższy czas pracy tej koparki bez przestojów. 17,5 tonowa koparka JS22WR została również wyposażona w scentralizowane punkty smarne, zapewniające bezpieczny i wygodny dostęp do wysoko umieszczonych przegubów. Podobnie zlokalizowane zostały filtry (oleju silnikowego, oleju hydraulicznego oraz paliwa).

Chłodnica silnika, chłodnica oleju hydraulicznego oraz chłodnica międzystopniowa zostały zamontowane obok siebie, co pozwala na ich osobną obsługę serwisową i łatwe czyszczenie.

Przed kupnem koparki kołowej należy się upewnić, że będzie ona wystarczająco wytrzymała, aby wykonać każdą pracę, która będzie wymagana. Na szczęście w modelu JS22WR moc i wytrzymałość są standardem.

Wykorzystujemy analizę metodą elementów skończonych wraz z obszerną analizą urządzeń i testami wytrzymałościowymi, aby sprawić, że koparka będzie działała jak najdłużej. Wzmocniony wysięgnik oraz ramię koparki JS22WR wykonane są ze stali o wysokiej wytrzymałości na naprężenia, a pojedyncze płyty osłonowe oraz wewnętrzne przegrody zapewniają długą żywotność maszyny.

Wytrzymałe podwozie 17,5 tonowej koparki kołowej JS22WR to całkowicie zamknięta i w pełni spawana obudowa, zapewniająca długą żywotność nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach, a sztywna górna rama zapewnia maksymalną wytrzymałość i podparcie.

Wieża na koparce kołowej JS22WR jest przyspawana do górnej i dolnej ramy podwozia, a sztywne i mocne drzwi dodatkowo poprawiają wytrzymałość.

Koparka kołowa JS22WR została zaprojektowana, aby zapewniać wygodę, bezpieczeństwo, ergonomię pracy w sposób prosty i intuicyjny. To świetna wiadomość dla operatorów koparki, ale jeszcze lepsza dla ciebie – w końcu łatwość obsługi przekłada się na większą produktywność.

Amortyzacja wysięgnika i ramienia zapobiega niechcianym udarom ładunku, chroni maszynę oraz zwiększa komfort operatora, a 6 przyczepnych gumowych mocowań ogranicza hałas i wibracje.

Podzielona w stosunku 70/30 przednia szyba zapewniająca dobrą widoczność z przodu oraz duże, laminowane, szklane okno dachowe zapewniają tym koparkom kołowym niespotykaną widoczność w każdym kierunku.

Aby zapewnić dobrą kontrolę nad maszyną, koparka kołowa JS22WR posiada wyważony obrót oraz sterowane elektronicznie/hydraulicznie hamowanie obrotu. Przełączniki funkcji są łatwo dostępne i pozwalają na sterowanie nagrzewnicą oraz klimatyzacją, natomiast moduł boczny stanowi element przełącznika kodów immobilizera.

W dzisiejszych czasach szczególnie równie ważna co oszczędność pieniędzy jest oszczędność czasu, więc koparka kołowa JCB JS22WR została zaprojektowana z myślą o obu tych kwestiach. Bezproblemową obsługę zapewnia dobrze znany układ napędowy JCB wyposażony w sprawdzony silnik JCB Ecomax – mocny i oszczędny. Zastosowanie wielu innowacyjnych rozwiązań gwarantuje maksymalny poziom wydajności.

ZOBACZ NA YT

FINANSOWANIE I GWARANCJA

JCB FINANCE

FORMY OFERTY FINANSOWANIA

JCB FINANCE oferuje finansowanie zarówno w formie leasingu finansowego jak i pożyczki.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

PREMIER COVER

WARUNKI OFERTY PREMIER COVER

Pakiet przedłużonej ochrony serwisowej może być zawarty na okres do 3 lat lub nawet do 10 000 mth (w zależności od modelu maszyny)

OCHRONA PREMIER COVER

  • ochrona gwarancyjna producenta bez względu na koszty

  • przeglądy, naprawy wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów

  • gwarancja oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych

  • zmaksymalizowanie czasu pracy maszyny, produktywności, osiągów i opłacalności

  • szansa na zwiększenie ostatecznej wartości maszyny JCB przy dalszej odsprzedaży

na skróty
nasze oddziały
dealerzy rolni
gielda

BUDOWNICTWO

PRODUKTYSERWIS I CZĘŚCIPROGRAM FINANSOWANIAROLNICTWO

PRODUKTYKONTAKTPROGRAM FINANSOWANIAKOLEJNICTWO

INNE BRANŹE

O NAS
KONTAKTINFOLINIA

801 06 07 08

 INFOLINIA: