telephone
WYŁĄCZNY DEALER
e-sklep
zgloszenie serwisowe
telefon

Strona główna/Nowe i tanie maszyny rolnicze JCB – dealer

ROLNICTWO

JCB produkuje maszyny rolnicze od 1945 roku, kiedy to Sir Joseph Cyril Bamford zbudował swoją pierwszą przyczepę rolniczą. JCB zawsze rozumiało że w przypadku maszyn rolniczych osiągnięcie tylko najwyższego poziomu wydajności i produktywności może przynieść sukces. Dlatego JCB zawsze inwestowało w rozwój wyspecjalizowanych maszyn rolniczych. Ładowarki teleskopowe typu Loadall zostały wprowadzone już w 1977 roku, rolnicze ładowarki kołowe w 1983 roku a ciągniki Fastrac w 1991 roku.

Zawsze na pierwszym miejscu była innowacja i rozwój technologii. W 2006 roku JCB wprowadziło innowacyjne rozwiązanie TorqueLock, pozwalające zmniejszyć zużycie paliwa i zwiększyć prędkość maksymalną. W 2010 roku opatentowało system Adaptive Load Control, aby poprawić bezpieczeństwo i stabilność ładowarek teleskopowych. Niedawno wprowadzono LiveLink, system telematyczny.

JCB deklaruje że nie zwalnia tempa, będzie kontynuować opracowywanie nowych rozwiązań, ulepszając i rozszerzając ofertę, maszyn rolniczych aby sprostać przyszłym potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów.

zadaj pytanie specjaliście
POBIERZ FOLDER PRODUKTOWY

Marka JCB to wiodący producent maszyn rolniczych i budowlanych. Działająca nieprzerwanie od ponad 70 lat, dzięki swojemu doświadczeniu, jest aktualnie jednym z liderów światowego rynku jeśli chodzi o konstrukcję specjalistycznych maszyn. W swojej ofercie posiada, modele będące efektem wieloletniej pracy najlepszych projektantów i konstruktorów.

JCB to najlepszy wybór dla Twojego gospodarstwa

W dzisiejszych czasach gospodarstwa rolne to nie tylko małe rodzinne przedsiębiorstwa. Coraz częściej ich rolę przejmują profesjonalne i działające na wielką skalę zakłady. Do ich efektywnej pracy potrzebny jest sprzęt najwyższej jakości, który możesz odnaleźć w ofercie JCB. Ciągniki rolnicze Fastrac, wózki widłowe Teletruk oraz ładowarki burtowe, teleskopowe, kołowe i przegubowo-teleskopowe staną się podstawą Twojego biznesu.

Ciągniki Fastrac – nowoczesność i wydajność

Traktory JCB to jedne z najbardziej innowacyjnych i unikalnych maszyn tego typu dostępnych na rynku. Charakteryzują się doskonałymi właściwościami jezdnymi oraz najlepszą wydajnością. Ciągniki od JCB posiadają mocne silniki z ilością koni mechanicznych dochodząca do 348 (model 8330), przez co osiągają jedne z najwyższych prędkości na drodze, nawet do 70 km/h. Od konkurencji odróżnia je innowacyjny system rozkładu masy 50:50, samopoziomujące zawieszenie oraz jednowymiarowe koła. W pełni przeszklona kabina kierowcy gwarantuje natomiast doskonałą widoczność w każdym kierunku. Hydrostatyczne układy kierownicy zastosowane w ciągnikach JCB sprawiają, że poruszanie tymi ogromnymi maszynami nie wymaga niemal żadnego wysiłku. Do tego rama posiadająca wiele punktów do mocowania osprzętu oraz niewielkie zużycie paliwa czynią z maszyn JCB uniwersalny i solidny sprzęt jakiego potrzebujesz. Modele Fastrac 4160, 4190, 4220, 8290 i 8330 dopasują się do oczekiwań i wielkości gospodarstwa każdego klienta.

Wózki widłowe Teletruk – wejdź na wyższy poziom

Do niedawna wózki widłowe nie kojarzyły się z pracą w gospodarstwach rolnych. Teraz takie myślenie ulega zmianie. Nawet jeden wózek widłowy znacznie zwiększa efektywność prac w każdym gospodarstwie, przez co pozwala zaoszczędzić czas, paliwo i w efekcie pieniądze. Wózki widłowe od JCB to wszechstronne, niewielkie maszyny z napędem 2WD oraz 4WD. Podczas ich konstrukcji duży nacisk położono na efektywność, ergonomię oraz komfort kierowcy. Od innych wózków widłowych odróżnia je montowanie wysięgnika teleskopowego z boku, a nie z przodu pojazdu, dzięki czemu operator ma większe pole widzenia. Udźwig maksymalny do 3500 kg (model TLT 35) i maksymalna wysokość podnoszenia do 5.15 m (model TLT 30) pozwolą na wykonywanie wszelkich niezbędnych prac o wiele szybciej niż konstrukcje konkurencji.

Ładowarki JCB – wszechstronność zastosowań

Jednoczłonowa, innowacyjna konstrukcja wysięgnika „powerboom”, sprawia, że ładowarki JCB zapewniają najwyższą wydajność przy niskich wymaganiach konserwacyjnych. Wyposażone zarówno w koła jak i gąsienice sprawdzą się w każdym rodzaju, nawet najtrudniejszego terenu. Dzięki jak najbardziej kompaktowym gabarytom w stosunku do masy, doskonale spisują się w strefach o ograniczonej przestrzeni do manewrowania. Nowoczesne i solidne podzespoły, oraz kabina najnowszej generacji, która zapewnia nawet 50% redukcję hałasu, sprawiają, że sprzęt ceniony jest przez tysiące użytkowników na całym świecie.

na skróty
nasze oddziały
dealerzy rolni

BUDOWNICTWO

PRODUKTYSERWIS I CZĘŚCIPROGRAM FINANSOWANIAROLNICTWO

PRODUKTYKONTAKTPROGRAM FINANSOWANIAKOLEJNICTWO

INNE BRANŹE

O NAS
KONTAKT


INFOLINIA
801 06 07 08
telephone
 INFOLINIA:
realizacja: nuxeo.pl