CIĄGNKI FASTRAC

JCB buduje swe unikalne ciągniki Fastrac od 1991 roku. Efekt 25 lat innowacji, aktualny zakres tych maszyn to seria najbardziej wydajnych, najbardziej wszechstronnych, najbardziej komfortowych i najbezpieczniejszych ciągników na rynku.

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE

MODELE

CIAGNIK ROLNICZY FASTRAC JCB 4160
0 KM
Maksymalna
moc silnika
0km/godz
Maksymalna
prędkość
0 Nm
Maksymalny moment obrotowy

CIAGNIK ROLNICZY FASTRAC JCB 4190
0 KM
Maksymalna
moc silnika
0km/godz
Makymalna
prędkość
0 Nm
Maksymalny moment obrotowy

CIAGNIK ROLNICZY FASTRAC JCB 4220
0 KM
Maksymalna
moc silnika
0km/godz
Maksymalna
prędkość
0 Nm
Maksymalny moment obrotowy

CIAGNIK ROLNICZY FASTRAC JCB 8290
0 KM
Maksymalna
moc silnika
0km/godz
Maksymalna
prędkość
0 Nm
Maksymalny moment obrotowy

CIAGNIK ROLNICZY FASTRAC JCB 8330
0 KM
Maksymalna
moc silnika
0km/godz
Maksymalna
prędkość
0 Nm
Maksymalny moment obrotowy

Ciągnik rolniczy do trudnego terenu!

Potrzebujesz ciągnika rolniczego, który nie zawiedzie Cię w trudnej sytuacji? Ciągniki Fastrac to połączenie wieloletniego doświadczenia z innowacyjnością. Wybierając ciągnik marki JCB masz gwarancję niezawodności i bezawaryjności przez długie lata. Brytyjczycy od 30 lat pracują nad modelem Fastrac, aby ciągnik był stałym liderem na rynku. To praca nie tylko nad nowymi technologiami, ale również nad poprawą bezpieczeństwa, czy większymi osiągami. JCB to marka, która stale się rozwija, przez co góruje w czołówce firm produkujących maszyny budowlane oraz rolnicze.

Prezentowany model ciągnika rolniczego Fastrac, pod względem wszechstronności, bezpieczeństwa oraz osiągów nie ma równego konkurenta. Oferowane konkurencyjne modele zostały zdeklasowane przez Brytyjczyków. Mając na względzie opinie i zapotrzebowanie klientów w swoim asortymencie posiadamy jedynie model, który swoją innowacyjnością i wydajnością, sprawia, że jest darzony zaufaniem nie tylko pasjonatów marki, ale również specjalistów mechanizacji.

Ciągnik rolniczy Fastrac JCB – dlaczego warto go wybrać?

Ciągnik firmy JCB wypada bardzo dobrze na tle konkurencyjnych modeli ciągników. JCB zdecydowało się postawić na osiąganą prędkość ciągników i w modelu Fastrac dostępne są trzy wersje o maksymalnych prędkościach 40 km/h, 65 km/h oraz 80 km/h. Wszystkie z dostępnych modeli wyposażone są w sześciocylindrowe, wysokoprężne silniki. Produkcja ciągnika od ponad ćwierć wieku pozwoliła na rozwój i dopracowanie najdrobniejszego szczegółu wyposażenia. Skutkuje to m.in. wypracowaniem trzech modeli dostępnych skrzyń biegów w ciągniku w zależności od potrzeb. Ciągnik ten oferowany jest z dołączanym zawieszeniem na cztery koła, napęd z tylnej osi przenoszony jest hydraulicznie na przednią oś i tak samo odłączane, aby uzyskać napęd na dwa koła.

Efektywna i komfortowa praca dzięki ciągnikom Fastrac

Firma JCB postawiła nie tylko na łatwość prowadzenia ciągnika, ale również komfort. Wyposażenie Fastraca w 2 typy zawieszenia, z przodu – wielowahacz, z tyłu hydropneumatyka pozwalają na pokonywanie nawet dużych nierówności. Aby móc w pełni wykorzystać właściwości ciągnika, w tylnej części maszyny zamocowany został trzypunktowy zaczep, co pozwala na dołączenie sprzętu rolniczego.

Interhandler – gwarancja jakości

W ofercie firmy Interhandler dostępny jest ciągnik rolniczy Fastrac, który wykorzystywany być może zarówno do prac polowych, ale również ziemnych, podczas budowy obiektów czy dróg. Jest to model, który przez lata został dopracowany do perfekcji i oferuje wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Interhandler oferuje szereg oryginalnych części doposażających. Kupując maszyny w naszej firmie otrzymacie Państwo gwarancję na zakupiony sprzęt. Dajemy również możliwość wygodnych form finansowania, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.