GÓRNICTWO
I HUTNICTWO

Niezawodność i wytrzymałość to niezbędne cechy masz do pracy w najcięższych warunkach, to również cechy maszyn ciężkich JCB!

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE

MASZYNY – GÓRNICTWO I HUTNICTWO

Nowoczesne górnictwo i hutnictwo wymagają najnowocześniejszych technologii i nieustannego wprowadzania innowacji, by utrzymać rentowność i wydajność produkcji. Dlatego firma JCB od lat wspiera te obszary swoją myślą technologiczną i rozwiązaniami technicznymi, które pomagają usprawnić i przyspieszyć wszelkie prace potrzebne dla kontynuowania wydajnego i odnoszącego sukces biznesu w branży górniczej i hutniczej.

Maszyny JCB dla górnictwa i hutnictwa

Od 1945 roku na świecie, a od 1989 roku w Polsce firma JCB bezustannie dąży do ulepszania swoich maszyn, spełniając pokładane w nich nadzieje Klientów. W ofercie dla górnictwa i hutnictwa posiadamy szeroki wybór koparek gąsienicowych i ładowarek kołowych. Dzięki uwzględnieniu udziału Klienta na każdym etapie tworzenia maszyny, już od pierwszego projektu, możemy zagwarantować, że dostarczona przez nasz maszyna będzie spełniała wszystkie wymogi Klienta, nawet te najbardziej wyśrubowane. Nasze koparki i ładowarki spełniają nawet najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa, są przykładem najwyższej jakości, niezawodności i wydajności, a łatwa konserwacja i intuicyjna obsługa naszych maszyn gwarantuje nieustający komfort pracy.

 

Gwarancja wieloletniego użytkowania maszyn

Bez względu na to, czy mowa o koparce 2 tonowej z napędem hydrostatycznym, czy o dwudziestocztero tonowym gigancie z przekładnią PowerShift mamy do czynienia z tą samą bezawaryjnością i niezawodności w podczas najcięższych prac. Z kolei wysoka odporność poszczególnych komponentów to gwarancja wieloletniego użytkowania bez konieczności wymiany poszczególnych podzespołów.

Dodatkowym atutem będzie fakt, że każda maszyna posiada szereg dodatkowych opcji i parametrów do wyboru, co gwarantuje doskonałą personalizację maszyny pod kątem wykonywanej pracy.

Koparki gąsienicowe JCB

W przypadku koparek gąsienicowych oferujemy cztery tryby pracy, które w praktyce oznaczają idealne dopasowanie działania maszyny w trybie 360 stopni w dowolnym środowisku. To komfort dla operatora i ponadnormatywna wydajność. Maszyny JCB to gwarancja najwyższej mocy, wszechstronności, wysokiego momentu obrotowego, wysokiego stosunku mocy do masy i potężnej siły zrywania. To wszystko, czego potrzeba w przemyśle górniczym i hutniczym, by wprowadzić maksymalną wydajność pracy przy minimalnym wysiłku. Sukces JCB to efekt wsłuchiwania się w potrzeby naszych Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć dokładnie taką maszynę, na jaką jest zapotrzebowanie, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb Kupującego.