BUDOWA DRÓG
I BRUKARSTWO

Maszyny JCB od wieli lat pomagają budować Polskie drogi i autostrady – przekonaj się co czyni je jednym z najbardziej popularnych na rynku!

Akcesoria brukarskie od JCB

Interhandler JCB to Marka, innowacyjna firma, zajmująca się projektowaniem oraz konstruowaniem maszyn budowlanych. Wszystkie etapy pracy opierają się na dokładnych pracach badawczych. Wieloletnie doświadczenie JCB przyczyniło się do pozyskania rzeszy klientów na całym świecie.

Konstrukcja maszyn JCB do budowy dróg

Maszyny budowlane opatrzone marką Interhandler JCB produkowane są w krajach znajdujących się na każdym kontynencie. Chiny, Wielka Brytania, Niemcy, Indie, Brazylia czy USA, to tylko przykładowe obszary, gdzie JCB uczestniczy w rozwijaniu różnych gałęzi budownictwa, m.in. budowy dróg i usług brukarskich. Sprzęt firmy Interhandler JCB z powodzeniem może pracować w każdej przestrzeni, większej, jak i małej. To sprzęt uniwersalny, dostosowany do każdych warunków i okoliczności. Wszędzie tam, gdzie zaplanowano prace budowlane, budowę dróg, różnego typu zabudowań, maszyny JCB pracują wydajnie, są mocne, wytrzymałe i nie ulegają awariom. Poza tym łatwo się je obsługuje. Nie sprawiają problemu operatorom, którzy efektywnie realizują zaplanowane zadania na placu budowy. Maszyny budowlane JCB posiadają wiele możliwości, dzięki osprzętowi, który wzmacnia ich funkcjonalność i użyteczność w każdych warunkach. Mogą realizować zadania o różnym stopniu trudności – zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane.

JCB jako symbol precyzji

Znak JCB rozpoznawalny na całym świecie, to symbol precyzji, wysokiej klasy, profesjonalizmu i niezawodnego działania. Na przestrzeni 30 lat firma wprowadziła na rynek kilkanaście tysięcy maszyn budowlanych, które niezawodnie działają w różnych branżach.

Maszyny budowlane używane przy budowie dróg i w brukarstwie

Interhandler JCB posiada szeroką paletę maszyn budowlanych, z których korzysta się w pracach brukarskich i w procesie budowania dróg. Należą do nich takie maszyny jak powszechnie znana koparko-ładowarka, ładowarki kołowe, mini-koparki oraz koparki kołowe. W ofercie firmy znajdują się również ładowarki burtowe, wozidła kolebkowe oraz walce drogowe, posiadające zminiaturyzowaną konstrukcję. Maszyny są niezwykle wydajne, wytrzymałe, sprawdzają się w różnych okolicznościach. Operatorzy maszyn budowlanych, którzy pracowali na różnym sprzęcie, chwalą sobie maszyny JCB jako proste w obsłudze, bezkolizyjne i pozwalające szybko i sprawnie zrealizować każde zadanie.