telephone
WYŁĄCZNY DEALER
e-sklep
zgloszenie serwisowe
telefon

Strona główna/CHWYTAKI WZMACNIANE

CHWYTAKI WZMACNIANE

Nasze wzmacniane chwytaki zostały przeprojektowane w celu dodatkowego zwiększenia możliwości Twojej maszyny oraz umożliwienia jej pracy z maksymalną wydajnością i skutecznością.

Od maszyn 516-40 – 560-80, oraz TM180–TM320*, po ładowarki 413S i 418S oferujemy chwytaki wzmacniane dostosowane do każdych wymagań.

Wszystkie chwytaki są wyposażone w odpowiednie elastyczne przewody hydrauliczne i szybkozłącza, dzięki czemu są gotowe do użycia od razu.

  • Szeroka gama opcji zębów, w tym kute i Hardox, dostosowanych do wszystkich zastosowań, z ulepszonymi występami na kutych zębach na górnym chwytaku i zapewniających maksymalną wytrzymałość.

  • Większe rozwarcie górnego chwytaka i większa siła zacisku umożliwiają przenoszenie większych i bardziej sypkich ładunków. Ulepszona geometria umożliwiająca pracę pod ścianą spawania przez roboty stal zwiększają ogólną wytrzymałość i sztywność.

  • Elastyczne przewody hydrauliczne są starannie umocowane poza obszarami gromadzenia się zanieczyszczeń, co zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzeń.

  • Większe, smarowane sworznie z powłoką galwaniczną i strategicznie rozmieszczone listwy ścieralne wydłużają okres eksploatacji, ułatwiają rozpraszanie ciepła i zmniejszają koszt eksploatacji.

  • Osłona wysypu o ulepszonej konstrukcji, chroniąca zaczep w maszynie.

  • Większa widoczność zębów końcowych z kabiny, co zapewnia precyzyjne manipulowanie materiałem i maksymalną ochronę siłowników.

zadaj pytanie specjaliście
POBIERZ FOLDER PRODUKTOWY

POWIĄZANE PRODUKTY

na skróty
nasze oddziały
zgłoszenie serwisowe
Finansowanie

BUDOWNICTWOINNE BRANŹE

SERWIS I CZĘŚCIFINANSOWANIE


PROMOCJE

O NASKONTAKT


INFOLINIA
801 06 07 08
telephone
 INFOLINIA: