telephone
WYŁĄCZNY DEALER
e-sklep
zgloszenie serwisowe
telefon

Strona główna/Nowe maszyny budowlane JCB – autoryzowany dealer Interhandler.pl

BUDOWNICTWO

Od początku istnienia marka JCB utożsamiana była z innowacyjnością i wysokim poziomem obsługi posprzedażnej. Unikalne podejście do procesu projektowania i konstruowania maszyn wiązało się z silnym naciskiem na prace badawczo rozwojowe. Podejście to zaowocowało szybkim rozwojem marki i zdobyciem uznania klientów na całym świecie.

Dziś maszyny JCB pracują na 6 kontynentach i są produkowane w 22 lokalizacjach (Wielka Brytania, Brazylia, Niemcy, Chiny, USA, Indie). Znajdują zastosowanie niemal we wszystkich dziedzinach budownictwa (np. budownictwie mieszkaniowym i drogowym, brukarstwie czy wyburzeniach i rozbiórkach).

Maszyny JCB idealnie dostosowują się do zastosowań w obszarach zabudowanych. Urządzenia takie jak koparki dostosowane są do pracy w ograniczonej przestrzeni. Wszystkie maszyny dla tego rodzaju prac zapewniają doskonałe osiągi, łatwość sterowania i komfort pracy. Maszyny JCB wspólnie z maszynami JCB Vibramax wraz z osprzętem oferują szeroką możliwość zastosowań przy budowie i utrzymaniu każdej drogi.

Wszystkie te maszyny posiadają bezkonkurencyjną reputacje maszyn światowej klasy a innowacyjność w nich zastosowana oraz niezawodność stanowią standard. Wystarczy, że zobaczysz znak JCB aby wiedzieć, że inwestujesz w najwyższe osiągi, najwyższą jakość i możliwość pracy w trudnych warunkach już dziś.

zadaj pytanie specjaliście
na skróty
nasze oddziały
zgłoszenie serwisowe
Finansowanie

BUDOWNICTWOINNE BRANŹE

SERWIS I CZĘŚCIFINANSOWANIE


PROMOCJE

O NASKONTAKT


INFOLINIA
801 06 07 08
telephone
 INFOLINIA: