telephone
WYŁĄCZNY DEALER
e-sklep
zgloszenie serwisowe
telefon

Strona główna/Ładowarka kołowa JCB 435 S – dane techniczne, cena – Interhandler

435 S

Ładowarka kołowa JCB 435S powstała, by maksymalnie podnieść wydajność na farmie.

Maszyna zbudowana z wysokim stosunkiem mocy do masy, wyłącznie z najlepszych komponentów – silnik Cummins, skrzynia biegów i osie ZF, pompa Rexroth, będzie niezwykle trwała. Przy mocy 230KM i z momentem 945 Nm oraz przepływem hydraulicznym 264l/min będzie pracować z maksymalną wydajnością.

Maszyna zapewnia całodzienny komfort – operator w takich warunkach jest przede wszystkim wydajny. Jest też bezpieczna, łatwa w serwisowaniu ,a z funkcjami takimi jak tryb Eco i Auto Idle jest też wysoce paliwooszczędna.

 • Silnik 6.7l, T4F, 230KM, 945Nm

 • Ramię ładowarki typu HT, z opcją wysokiego podnoszenia.

 • Wysoki stosunek mocy do masy zapewnia wyjątkowe osiągi.

 • Sześciobiegowa skrzynia biegów, wersja 48km/godz. z blokowaniem konwertera momentu.

 • Całodzienne komfortowe środowisko w kabinie CommandPlus i system amortyzacji łyżki JCB Smoothride.

 • Silnik Cummins, skrzynia biegów / osie ZF, pompy Rexroth, bloki zaworów Parker.

zadaj pytanie specjaliście
POBIERZ FOLDER PRODUKTOWY

ŁADOWARKA KOŁOWA JCB 435 S

0 KM
Maksymalna moc silnika
0 kg
Ciężar roboczy
0 m3
Pojemność łyżki

W maszynach JCB 435S funkcja automatycznego powrotu do wolnych obrotów (Automatic Idle) powoduje powrót po 30 sekundach braku aktywności silnika do 700 obr/min. Inna funkcja, Eco Mode ogranicza prędkość silnika do 1800 obr/min dla oszczędności paliwa. W każdym razie, produktywność pozostaje rewelacyjna.

Standardowo montowana w tej kołowej ładowarce sześciobiegowa skrzynia biegów z blokadą konwertera momentu oznacza możliwość korzystania ze 100% sprawności na każdym biegu. Krótsze przełożenia oznaczają mniejsze obroty silnika na każdym biegu dla podniesienia osiągów i obniżenia zużycia paliwa.

Hamowanie z prędkością kół oznacza, że hamulce w 435S obracają się z taką samą prędkością jak koła w celu ograniczenia grzania i tarcia oraz zwiększenia oszczędności paliwa.

Hydrauliczny wentylator chłodzenia JCB 435S automatycznie reaguje na temperaturę otoczenia i dostosowuje swą prędkość tak, by optymalizować chłodzenie, obniżyć zużycie paliwa oraz obniżyć poziom hałasu.

Innowacyjne pompy JCB o zmiennej wydajności zasilają czuły na obciążenie blok zaworów, który pobiera moc tylko w razie zapotrzebowania, zapewniając precyzyjną, efektywną kontrolę. Przy braku obciążenia zawory sterujące opuszczają ramiona korzystając z siły grawitacji zamiast hydraulicznej, obniżając w ten sposób zużycie paliwa.

System amortyzacji łyżki JCB Smoothride ogranicza obciążenia udarowe, ogranicza rozsypywanie materiału i obniża naprężenia konstrukcyjne oraz podnosi komfort operatora. Prędkość powodująca załączenie systemu jest ustawiana z kabiny przy pomocy najnowocześniejszego sterowania Command Plus.

Kołowa ładowarka JCB 435S jest specjalnie zbudowana tak, by spełnić najwyższe wymagania prac w rolnictwie.
Analiza elementów skończonych i obszerne badania sprzętowe zapewniają doskonałą wytrzymałość konstrukcyjną i trwałość. Badania w komorze zimna gwarantują sprawność rozruchową do -20C. Precyzyjne techniki obróbki JCB zapewniają wysokie tolerancje i dokładne lokowanie sworzni i tulei.

Stosujemy najnowocześniejsze procesy produkcyjne takie jak obróbka z użyciem robotów, precyzyjna technologia malowania i nowoczesne techniki montażu by zapewnić maszynie JCB 435S najwyższe poziomy jakości.

Główny przegub JCB 435S ma wzmocnioną sekcję skrzynkową, mocniejszą niż pojedyncza płyta i sworzeń. Dla skuteczniejszej ochrony siłowniki kierowania w maszynie 435S są umieszczone wysoko, a ich węże są prowadzone przez przegub główny.

W głównym przegubie tej kołowej ładowarki jest wzmocniony sworzeń centralny i przewymiarowana tuleja oraz dwa łożyska stożkowe na dolnych przegubach skrzynkowych. Takie rozwiązanie z łatwością wytrzymuje obciążenia pionowe i poziome.

Tylna przeciwwaga chroni przed uszkodzeniami blok chłodzenia i tył ładowarki kołowej (w tym tylne światła).

W kołowych ładowarkach 435S została przeprojektowana struktura ROPS / FOPS. Szerokość słupków A jest taka sama jak z tyłu maszyny, co powiększa wnętrze kabiny i panoramiczną przednią szybę. Przełączniki i elementy sterowania obwodów dodatkowych są teraz na prawym słupku A.

Są dwa kolorowe ekrany LCD, służące do nawigacji po roboczych menu. Jeden z nich może wyświetlać obraz z tylnej kamery. Twój prosty, specjalnie zaprojektowany interfejs jest łatwy i intuicyjny w obsłudze dzięki opcyjnemu pokrętłu sterującemu.

Do standardowego wyposażenia kołowej ładowarki JCB 435S należą podgrzewane zewnętrzne lusterka, które można elektronicznie ustawiać z kabiny.

Całkowicie nowy system wentylacji ma dziewięć nawiewów odmgławiających i sześć wentylacyjnych do zapewnienia widoczności i komfortu operatora w każdej sytuacji. Poza tym system działa cicho.

Wszystkie urządzenia sterowania są montowane w siedzeniu, poruszając się wraz z zawieszonym siedzeniem. Możesz wybrać system sterowania najlepszy dla Twoich operatorów: jednodźwigniowy joystick lub wersję wielodźwigniową, w obu przypadkach z funkcjami elektrohydraulicznymi zapewniającymi wyjątkową precyzję.

Po szeroko zakrojonych badaniach ergonomicznych środowiska operatora opracowaliśmy system „Command Driving Position”, który zapewnia optymalne rozmieszczenie elementów kontrolnych, uwzględniając różnorodność budowy ciała kierowców.

Dzięki dużej, jednoczęściowej, automatycznie otwieranej masce dostęp do silnika w nowej ładowarce kołowej JCB 435S jest łatwy. Podobnie łatwo dotrzeć do zbiornika DEF od tyłu maszyny przez zamykaną kratkę.
Elektroniczny system monitorowania maszyny informuje o stanie maszyny i wysyła na bieżąco ostrzeżenia, chroniąc zarówno maszynę 435S jak i operatora.
Opcjonalny zestaw automatycznego smarowania sprawia, że maszyna sama będzie wykonywać niezbędne smarowanie, a standardowy, szerokokanałowy blok chłodzenia i programowalny nawrotny wentylator zapewni skuteczność chłodzenia w środowiskach, gdzie występuje dużo lotnych zanieczyszczeń.
Dzięki zastosowaniu doskonałych komponentów, takich jak silnik Cummins, skrzynia biegów i osie ZF, pompa Rexroth i blok zaworów Parker wbudowano maszynie JCB 435S wyjątkową żywotność.
Układ hamulcowy tej maszyny jest niemal bezobsługowy, dzięki dwuobwodowym wielotarczowym hamulcom hydraulicznym w kąpieli olejowej.
Większość silników Tier 4 Final / Stage IV używa filtrów cząstek stałych (DPF), kosztownych i czasochłonnych w razie wymiany. Silnik Cummins nie ma filtra DPF, co obniża koszty serwisowania i bieżące.

W nowej ładowarce kołowej JCB 435S dla poprawy widoczności zainstalowano z przodu słupków A lusterka wsteczne. Lusterka wewnętrzne, podgrzewane lusterka zewnętrzne wraz z kamerą tylną zapewniają doskonałą widoczność wokół całej maszyny.
Schodki wejściowe są nachylone, równo rozmieszczone i uzupełnione dobrze rozmieszczonymi uchwytami tak, by zapewnić bezpieczny dostęp do maszyny.
Antypoślizgowe chodniki i dodatkowe opcjonalne uchwyty dla rąk zapewniają operatorom bezpieczne wspinanie się na maszynę.
Silniki wyposażone w DPF mogą być narażone na zagrożenie pożarem, w związku z dużą ilością ciepła powstającego w trybie regeneracji filtra. Nowa maszyna 435S nie używa DPF, zatem to zagrożenie jej nie dotyczy.
Kabina jest montowana na amortyzatorach, spełnia standardy ROPS / FOPS i chroni przed kurzem dzięki nadciśnieniu. Możesz wybrać filtrację powietrza otoczenia lub recyrkulacyjne filtry węglowe.

Przedstawiamy zakres JCB Agri S – 3 wysoko wydajne i efektywne twory, wszystkie doskonale dostosowane do radzenia sobie z wszelkimi pracami na farmie. Od mocnej maszyny 435S z silnikiem 172 kW (230KM) do 413S z silnikiem 108 kW (145 KM) i najnowszy dodatek, 419S z silnikiem 136 kW (183KM).

zobacz na YT

FINANSOWANIE I GWARANCJA

JCB FINANCE - POŻYCZKA 0%

WARUNKI OFERTY FINANSOWANIA

Okres finansowania: 24 miesięcy | Udział własny: 40%Częstotliwość spłat rat: miesięczna | Waluta: PLN

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

jcb finance kontakt +48 607 326 383
PREMIER COVER

WARUNKI OFERTY PREMIER COVER

Pakiet przedłużonej ochrony serwisowej może być zawarty na okres do 3 lat lub nawet do 10 000 mth (w zależności od modelu maszyny)

OCHRONA PREMIER COVER

 • ochrona gwarancyjna producenta bez względu na koszty

 • przeglądy, naprawy wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów

 • gwarancja oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych

 • zmaksymalizowanie czasu pracy maszyny, produktywności, osiągów i opłacalności

 • szansa na zwiększenie ostatecznej wartości maszyny JCB przy dalszej odsprzedaży

MODELE

na skróty
nasze oddziały
zgłoszenie serwisowe
Finansowanie

BUDOWNICTWOINNE BRANŹE

SERWIS I CZĘŚCIFINANSOWANIE


PROMOCJE

O NASKONTAKT


INFOLINIA
801 06 07 08
telephone
 INFOLINIA: