telephone
WYŁĄCZNY DEALER
e-sklep
zgloszenie serwisowe
telefon

Strona główna/Ładowarka kołowa JCB 407 AGRI – dane techniczne, cena – Interhandler

407 AGRI

JCB 407 jest niezwykle wydajną, kompaktową ładowarką kołową z osiągami, wszechstronnością, sprawnością i wyjątkową wydajnością, której można oczekiwać od JCB.

Jest wyposażona w silnik 48 kW, wytwarzający moment 300Nm. Silnik współpracuje z 2-biegową hydrostatyczną skrzynią biegów. Wysokość przeładunku 2991mm.

Ta ładowarka posiada komponenty najwyższej jakości, odpowiedni komfort i ergonomię, wspaniałą wbudowaną jakość, rygorystyczne poziomy bezpieczeństwa i łatwość serwisowania.
Podsumowując, jest to doskonały nośnik narzędzi na farmach i placach budowy.

 • Napęd hydrostatyczny ułatwia obsługę.

 • Łatwy serwis i wyjątkowo bezpieczna obsługa.

 • Silnik JCB Diesel by Kohler, spełniający normy Stage IIIB / Tier 4i

 • Uniwersalny przegubowy układ kierowania w wykonaniu wzmocnionym z przesuwem bocznym

 • Wspaniała widoczność wokół maszyny i najwyższy komfort operatora

 • Moc 48 kW , moment 300Nm

zadaj pytanie specjaliście
POBIERZ FOLDER PRODUKTOWY

ŁADOWARKA KOŁOWA JCB 407 AGRI

0 KM
Maksymalna moc silnika
0 kg
Maksymalny ciężąr roboczy
0 m3
Pojemność standardowej łyżki

Dla zabezpieczenia Twojej floty przed kradzieżami można wyposażyć ładowarkę kołową JCB 407 w nową wersję immobilizera.

Schodki wejściowe są uzupełnione dobrze rozmieszczonymi uchwytami tak, by operatorzy mieli trzy punkty kontaktu podczas wchodzenia / wychodzenia z kabiny JCB 407.

Ponieważ uzdatnianie spalin tu nie występuje, nasze silniki JCB Diesel by Kohler są wyjątkowo kompaktowe i nie ograniczają widoczności. Nachylona ukośnie tylna maska zapewnia nieograniczoną widoczność, a tłumik wydechu i filtr wlotowy powietrza zostały umieszczone poza polem widzenia.

W kabinie zainstalowano dwustopniowy system odłączania szybkosprzęgu, zabezpieczający przed przypadkowym zwolnieniem osprzętu ładowarki 407.

Większość silników T4F używa filtrów cząstek stałych (DPF) lub systemu SCR, wymagającego utrzymywania poziomu kosztownego płynu AdBlue lub wysokotemperaturowych olejów smarowniczych. Nowy silnik Kohler wybrany przez JCB tego nie potrzebuje, zatem koszty serwisu i koszty eksploatacji maleją.

Operatorzy i zarządzający ładowarką JCB 407 Agri mogą jednym dotknięciem przycisku na kabinowym ekranie uzyskać dostęp do istotnych informacji, np. czasy pracy maszyny, alerty błędów itp.; w razie potrzeby jest to możliwe poprzez teleinformatyczny system LiveLink.

JCB 407 ma cyklonowy wstępny filtr powietrza, zapewniający maksymalną filtrację powietrza i znacznie wydłużający żywotność wkładów filtra.

Duża, jednoczęściowa maska umożliwia szybki i dogodny dostęp do wszystkich punktów codziennej kontroli, także do komory silnika i strefy bloku chłodzenia Twojej ładowarki kołowej.

Części zamienne do Twojej ładowarki 407, łącznie z częściami do silnika JCB Diesel by Kohler będą dostępne u Twego lokalnego dealera JCB. Ten model ma wspólne części z innymi maszynami JCB, dzięki czemu wszystko jest łatwo dostępne. Stylowy, nowoczesny centralny pulpit łączy wskaźniki analogowe z kolorowym ekranem LCD – tam można odczytać dane o stanie maszyny, wymagania serwisowe, informacje operacyjne i inne.

Dzięki naszej opcji dużego przepływy (High Flow) kołowa kompaktowa ładowarka JCB 407 Agri dysponuje dodatkową wydajnością hydrauliczną przy zwiększonym przepływie o 30l.
Przegubowy system kierowniczy JCB ma łatwy w użyciu, wbudowany przesuw boczny – idealne rozwiązanie dla prac z paletami.
JCB 407 Agri to niezwykle wszechstronna ładowarka, przydatna do licznych zadań, z mnóstwem opcji do tworzenia najlepszych rozwiązań Twoich potrzeb, a także z wielką liczbą łatwo wymienianego osprzętu.
Wyposaż swoją ładowarkę kołową w naszą nową opcję holowania, a otrzymasz belkę holowniczą z tylnym wyposażeniem elektrycznym i hydraulicznym, co pozwoli na holowanie przyczep do 3.5t lub zawieszanie tylnych urządzeń, np. rozrzutników soli.
Dzięki rozdzielaniu mocy między napęd i hydraulikę nasz pedał do pracy impulsowej umożliwia precyzyjne, wydajne oraz płynne manipulowanie ładunkami.
Nasze ładowarki kołowe stają się jeszcze bardziej wszechstronne, gdy użyjesz łącznie przedniego i tylnego osprzętu, np. łącząc pracę pługa śnieżnego z rozrzutnikiem piasku.

Ładowarka kołowa JCB 407 AGRI ma komfortową i obszerną kabinę z poziomem hałasu niższym niż w modelach schodzących z rynku. Stanowisko operatora zaprojektowano tak, by zapewnić optymalną widoczność wokół całej maszyny, niezakłócaną przez przeszkody takie jak rury wydechowe.

Naszą przechylną, teleskopową kolumnę kierowniczą łatwo ustawić, a wszystkie przyrządy konieczne do obsługi tej ładowarki są w zasięgu ręki z siedzenia, zatem nie ma potrzeby rozglądania się za informacją podczas pracy.

Dzięki całkowicie otwieranemu prawemu oknu operatorzy JCB 407 AGRI mogą korzystać z lepszej wentylacji, będąc nadal chronieni przed pyłem.

Ta kompaktowa ładowarka jest wyposażona w nowy, ergonomicznie zaprojektowany system sterowania joystickiem, zapewniający komfortową i intuicyjną pracę.

JCB i Kohler są producentami wyjątkowego silnika do kompaktowych koparek kołowych 407 AGRI. Jest to silnik spełniający normy Stage IIIB/ Tier 4F, wykorzystujący tylko system DOC, osiągający moc i moment przy niskich obrotach i oszczędny. Gabaryty są kompaktowe, co sprzyja małym promieniom skrętu.
Wentylator chłodzenia o zmiennej prędkości, napędzany z mechanizmu korbowego zapewnia optymalne obroty w każdej sytuacji bez nadmiernego korzystania z mocy silnika.
Ładowarka 407 AGRI ma nową opcję prędkości maksymalnej – do 30 km/godz. Moc jest przenoszona efektywnie na ziemię dzięki innowacyjnemu podwoziu przy doskonałej współpracy wszystkich komponentów.
Oferujemy różne opcje osi dla JCB 407 AGRI w tym osie z otwartym mechanizmem różnicowym na twarde nawierzchnie oraz osie z mechanizmem z ograniczonym poślizgiem na miękkie i błotniste tereny.
Nasza opcja przełączanej 100-procentowej blokady mechanizmu różnicowego przedniej osi zapewnia wyjątkową trakcję w błocie i nie generuje sił ścinających, zatem nie niszczy terenu gdy nie jest używana. Można ją również włączać w ruchu i pod obciążeniem.
Napęd hydrostatyczny sprawia, że kołowa ładowarka 407 AGRI jest bardzo łatwa w obsłudze, nawet dla osób niedoświadczonych. To znaczy, że ryzyko przeciążania maszyny kosztem nadmiernego zużycia paliwa jest mniejsze.

zobacz na YT

FINANSOWANIE I GWARANCJA

JCB FINANCE - POŻYCZKA 0%

WARUNKI OFERTY FINANSOWANIA

Okres finansowania: 24 miesięcy | Udział własny: 40%Częstotliwość spłat rat: miesięczna | Waluta: PLN

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

jcb finance kontakt +48 607 326 383
PREMIER COVER

WARUNKI OFERTY PREMIER COVER

Pakiet przedłużonej ochrony serwisowej może być zawarty na okres do 3 lat lub nawet do 10 000 mth (w zależności od modelu maszyny)

OCHRONA PREMIER COVER

 • ochrona gwarancyjna producenta bez względu na koszty

 • przeglądy, naprawy wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów

 • gwarancja oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych

 • zmaksymalizowanie czasu pracy maszyny, produktywności, osiągów i opłacalności

 • szansa na zwiększenie ostatecznej wartości maszyny JCB przy dalszej odsprzedaży

MODELE

na skróty
nasze oddziały
zgłoszenie serwisowe
Finansowanie

BUDOWNICTWOINNE BRANŹE

SERWIS I CZĘŚCIFINANSOWANIE


PROMOCJE

O NASKONTAKT


INFOLINIA
801 06 07 08
telephone
 INFOLINIA: