telephone
WYŁĄCZNY DEALER
e-sklep
zgloszenie serwisowe
telefon

Strona główna/Ładowarka kołowa JCB 403 AGRI – dane techniczne, cena – Interhandler

403 AGRI

Nowa JCB 403 może nosić taką samą nazwę jak jej poprzedniczka, lecz jest to całkiem inna ładowarka kołowa. Ten nowy model, w oparciu o 45 lat doświadczeń przenosi szereg najlepszych rozwiązań z większych modeli do bardziej kompaktowej wersji ładowarki.

Spodziewaj się podzespołów najwyższej jakości, np. osie ZF, pompy hydrauliczne Bosch Rexroth i silniki Kubota, wszystko to w kompaktowym i zwinnym nośniku narzędzi.

Ponadto nowa ładowarka kołowa 403 jest zbudowana niezwykle solidnie, by wytrzymać ciężkie zadania i posiada komfortową, ergonomiczną strefę operatora.

 • Jakość dużej ładowarki kołowej w małej maszynie.

 • Dwubiegowa, hydrostatyczna skrzynia biegów i innowacyjny system pracy impulsowej.

 • Łatwa do prowadzenia, maksymalnie wydłużony czas sprawności.

 • Najwyższej jakości komponenty Kubota, ZF i Bosch Rexroth.

 • Kompaktowe gabaryty i wspaniała zwrotność.
  Do wyboru kabina lub zadaszenie

zadaj pytanie specjaliście
POBIERZ FOLDER PRODUKTOWY

ŁADOWARKA KOŁOWA JCB 403 AGRI

0 KM
Maksymalna moc silnika
0 kg
Ciężar roboczy
0 m3
Pojemność łyżki

Nasza dwubiegowa hydrostatyczna skrzynia biegów ułatwia operatorom tej maszyny precyzję ruchów nawet w najciaśniejszych miejscach. Wahliwy przegub centralny zapewnia wszystkim czterem kołom ciągłe utrzymywanie maksymalnej trakcji.
Układ napędowy współpracuje z układem hamulcowym dzięki systemowi pracy impulsowej, związanemu z hamulcem nożnym. To rozwiązanie zapewnia doskonałą pracę wielofunkcyjną i zwiększanie mocy podczas ładowania i przeładunków.
Zapewnisz swojej JCB 403 wyjątkową trakcję i osiągi w miękkim i błotnistym terenie, jeśli wybierzesz w przedniej oraz tylnej osi mechanizmy różnicowe z 100-procentową blokadą.
Aby zapewnić najwyższą zdolność produkcyjną wybierz dla swojej ładowarki najbardziej odpowiednie ramię. Ramię standardowe jest idealne do prac ogólnych i wymagających dużych sił zrywania / podnoszenia. Przedłużone ramiona do wysokiego podnoszenia służą do układania piętrowego oraz prac ładowarką na wysokości. W każdej sytuacji masz zapewnione podnoszenie równoległe.
Dwa mocne siłowniki podnoszenia sprawią, że JCB 403 wykona bez trudu swe codzienne zadania wymagające podnoszenia. To rozwiązanie jest wspomagane przez doskonale wyważoną przeciwwagę, zapewniającą maksimum stabilności.
Dla Twojej ładowarki kołowej jest dostępna szeroka gama szybkosprzęgów, wszystkie są standardowo wyposażone w hydrauliczną blokadę sworzni. Dzięki temu możesz łatwo i bezpiecznie zmieniać osprzęt z wygodnego siedzenia operatora.

Wybraliśmy starannie najlepsze kluczowe komponenty dla kołowej ładowarki JCB 403 w tym silnik Kubota, osie ZF i pompy hydrauliczne Bosch Rexroth. Wszystko to opracowano pod kątem harmonijnego współdziałania dla zapewnienia efektów ekonomicznych, niezawodności i osiągów produkcyjnych.

Podpory osi w wykonaniu wzmocnionym przejmują ogromne naprężenia powstające podczas ciągłych, ciężkich prac ładowarki. Nasz przegub centralny o wysokiej wytrzymałości wytrzymuje obciążenia pionowe i poziome zapewniając maszynie maksymalną trwałość oraz sztywność.

Ramiona ładowarki są jednym z najciężej pracujących komponentów w każdej ładowarce kołowej odczuwając skutki codziennych zadań. Chronione patentem ramiona maszyn 403 opracowano tak, by rozłożyć równomiernie siły na przód podwozia zwiększając wytrzymałość, trwałość i żywotność.

Masywna, odlewana przeciwwaga chroni przed uszkodzeniami wskutek zderzeń. Płyty ochronne pod spodem maszyny 403 chronią przed udarami silnik i układ napędowy.

Węże hydrauliczne dla ochrony przed uszkodzeniem są starannie prowadzone i mocowane wzdłuż ramion ładowarki, odpowiednio daleko od potencjalnych punktów zakleszczania.

Ta ładowarka została objęta rygorystycznym programem badań, który obejmuje testy obciążeniowe podwozia, ramion ładowarki i innych kluczowych komponentów, jak również tysiące załączeń skrzyni biegów w typowych cyklach roboczych.

Nowa ładowarka kołowa korzysta z komfortowej i przestronnej kabiny. Stanowisko operatora zaprojektowano tak, by zapewnić optymalną widoczność wokół całej maszyny, nieograniczoną przez przeszkody takie jak rury wydechowe i filtry powietrza.

Naszą przechylną, teleskopową kolumnę kierowniczą łatwo dopasować do ergonomicznej pozycji kierowcy. Przełączanie prędkości z wysokiej na niską wymaga jedynie dotknięcia palcem przycisku umieszczonego w joysticku.

Kompaktowa ładowarka 403 jest standardowo dostarczana z nowym, ergonomicznie opracowanym systemem sterowania przy pomocy joysticka, co zapewnia komfortową i intuicyjną obsługę maszyny. Oznacza to, że możesz kontrolować wszystkie ruchy ramion/ obwodów pomocniczych ręką, z jednego miejsca.

Możesz szybko i łatwo manewrować, zmieniając kierunek jazdy przełącznikiem rewersyjnym umieszczonym na joysticku (FNR).

Ta nowa kompaktowa ładowarka o wysokości poniżej 2.2m i szerokości 1.1m może docierać nawet do najmniejszych pomieszczeń produkcyjnych, takich jak kurniki i przybudówki. Nie bez znaczenia jest mały rozstaw osi i kąt skrętu przegubu centralnego 40.

Łatwo zablokować lub ustalić przepływ hydrauliczny do przodu, korzystając z dźwigni sterowania obwodem dodatkowym. Sterowanie zapewnia stały przepływ do 40.5 l/min dla takiego osprzętu jak zamiatarki i podajniki paszy.

Nasza duża, jednoczęściowa maska umożliwia szybki i dogodny dostęp do komory silnika i strefy bloku chłodzenia ładowarki 403. Wszystkie punkty codziennej kontroli są łatwo dostępne pod maską.

Pulpit przekazuje operatorom czytelne informacje dzięki wskaźnikowi poziomu paliwa, analogowemu odczytowi temperatury płynu chłodzącego, wyświetlaczowi LCD roboczogodzin, wyświetlaczowi wysokiego biegu i wszystkim zwykle spotykanym lampkom ostrzegawczym.

Dostęp do zbiornika paliwa i tankowanie z poziomu ziemi jest łatwe. W króćcu wlewu paliwa umieszczono stały filtr wstępny, chroniący Twoją maszynę przed zanieczyszczonym paliwem.

W kabinie zainstalowano elektroniczny, 2-stopniowy system odłączania szybkosprzęgu, zabezpieczający przed przypadkowym zwolnieniem osprzętu. Jako opcje są dostępne kabiny i zadaszenia z atestami ROPS i FOPS.

Schodki wejściowe są nachylone i uzupełnione dobrze rozmieszczonymi uchwytami tak, by operatorzy mieli trzy punkty kontaktu podczas wchodzenia / wychodzenia z kabiny.

Odłącznik akumulatora chroni twoją ładowarkę JCB 403 przed awarią lub kradzieżą.

zobacz na YT

FINANSOWANIE I GWARANCJA

JCB FINANCE - POŻYCZKA 0%

WARUNKI OFERTY FINANSOWANIA

Okres finansowania: 24 miesięcy | Udział własny: 40%Częstotliwość spłat rat: miesięczna | Waluta: PLN

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

jcb finance kontakt +48 607 326 383
PREMIER COVER

WARUNKI OFERTY PREMIER COVER

Pakiet przedłużonej ochrony serwisowej może być zawarty na okres do 3 lat lub nawet do 10 000 mth (w zależności od modelu maszyny)

OCHRONA PREMIER COVER

 • ochrona gwarancyjna producenta bez względu na koszty

 • przeglądy, naprawy wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów

 • gwarancja oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych

 • zmaksymalizowanie czasu pracy maszyny, produktywności, osiągów i opłacalności

 • szansa na zwiększenie ostatecznej wartości maszyny JCB przy dalszej odsprzedaży

MODELE

na skróty
nasze oddziały
zgłoszenie serwisowe
Finansowanie

BUDOWNICTWOINNE BRANŹE

SERWIS I CZĘŚCIFINANSOWANIE


PROMOCJE

O NASKONTAKT


INFOLINIA
801 06 07 08
telephone
 INFOLINIA: