INFOLINIA 801 06 07 08SKLEP INTERNETOWY

ODDZIAŁ RZESZÓW


DANE TELEADRESOWE

INTERHANDLER SP. Z O. O.
Rudna Mała 52
36-060 Głogów Małopolski
tel.: 17 859 13 50
fax: 17 859 13 51
serwis.rzeszow@interhandler.pl

Kierownik Regionu Sprzedaży
Aleksander Kupiszewski
tel. kom.: +48 601 509 155
e-mail: a.kupiszewski@interhandler.pl

Kierownik Regionu Sprzedaży 
Grzegorz Zaczek
tel. kom.: +48 693 899 725
email: g.zaczek@interhandler.pl

Specjalista ds. Teletruk
Karol Kajkowski
e-mail: k.kajkowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 671 698

Doradca Handlowo- Techniczny
Michał Pelc
email: m.pelc@interhandler.pl
tel. kom.: +48 669 508 751

Kierownik Oddziału
Mariusz Wilmanowicz
e-mail: m.wilmanowicz@interhandler.pl
tel. kom.: +48 605 368 892

Specjalista ds. Serwisu
Łukasz Czerw
e-mail: l.czerw@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 502 337