ODDZIAŁ POZNAŃ2018-11-19T09:45:08+00:00

INFOLINIA 801 06 07 08SKLEP INTERNETOWY

ODDZIAŁ POZNAŃ


DANE TELEADRESOWE

INTERHANDLER SP. Z O. O.
ul. Zbożowa 6
62-025 Kostrzyn
tel.: 61 815 74 70
fax: 61 815 74 73
serwis.poznan@interhandler.pl

Kierownik Regionu Sprzedaży
Michał Podolski 
e-mail: m.podolski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 723  667  967

Doradca Handlowy
Sebastian Opszalski
e-mail: s.opszalski@interhandler.pl
tel.: kom.: +48 601 831 335

Doradca Handlowy
Sławomir Nalewaj
e-mail: s.nalewaj@interhandler.pl
tel.: kom. +48 669 101 832

Doradca Handlowo – Techniczny
Adrian Morkowski
tel. kom.: +48 669 101 943
e-mail: a.morkowski@interhandler.pl 

Kierownik Oddziału
Przemysław Urban
e-mail: p.urban@interhandler.pl
tel.: kom.: +48 601 169 412
tel.: 61 815 74 73 w. 612

Specjalista ds. Serwisu
Szymon Rutecki
e-mail: s.rutecki@interhandler.pl
tel.: kom.: +48 693 559 875
tel.: 61 815 74 73 w. 612

Specjalista ds. Części Zamiennych
Maciej Gbur
e-mail: m.gbur@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 201 960
tel.: 61 815 74 73 w. 612