INFOLINIA 801 06 07 08SKLEP INTERNETOWY

AGROTECH KIELCE


W dniach 15-17  wzięliśmy udział  w 25 Międzynarodowych Tragach Techniki Rolniczej – Agrotech Kielce Targi  odwiedziło aż 75 tysięcy rolników z całego kraju.

To rekordowy wynik , bo w ubiegłym roku zwiedzających było 70 tysięcy. Swoje ekspozycje podczas jubileuszowej wystawy prezentowało najliczniejsze w historii grono 750 firm z 25 krajów.

Już miesiąc po światowej  premierze  mieliśmy okazję na naszym stoisku zaprezentować   ładowarkę teleskopową JCB 538-60 Agri Pro. –  która w lutym na paryskich targach Sima otrzymała tytuł maszyny roku 2019 .  Prezentowana ładowarka , to jeden z czterech modeli nowej serii częścią odnowionej  serii  JCB AGRI,  III generacji .

 Największą nowością w prezentowanej serii ładowarek jest zupełnie przebudowana kabina operatora. Firma JCB specjalnie otworzyła nową fabrykę w Uttoxeter, która docelowo zajmuje się właśnie produkcją nowoczesnych kabin

Uzupełnieniem ekspozycji  były   ładowarki 403 i 406 , ciągnik Fastrac 4190 oraz ładowarka teleskopowa 560-80 AG Super.

TARGI – BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS – NADARZYN


W dniach 26-28 września uczestniczyliśmy w targach budownictwa przemysłowego  i infrastruktury. Targi odbyły się w centrum targowym PTAK EXPO w Nadarzynie.  Targi dedykowane były  w całości branży budownictwa przemysłowego ze szczególnym wyróżnieniem sektorów budownictwa kubaturowego, kolejowego, drogowego i wodnego.

PREMIERA SERII X Z ROBERTEM KUBICĄ


3-4 lipca w Toruńskim oddziale naszej firmy odbyła się premiera koparki z Serii X. Podczas eventu swoją obecnością zaszczycił nas gość specjalny – Robert Kubica, który na event wjechał ciągnikiem Fastrac. Mieliśmy również okazję zobaczyć pokazy tańczących maszyn, koncert Cleo oraz oczywiście, co najważniejsze, zapoznać się z nową 20-tonową koparką Serii X.

Mamy nadzieję, że event spodobał się wszystkim, którzy mieli okazję wziąć w nim udział! Krótką relację z obydwu dni eventu możecie zobaczyć na YOUTUBE.

TARGI ENERGETAB


W dniach 11-13 września 2018 odbyła się już 31 edycja Międzynarodowych Targów Energetycznych – są to z największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego . W tym roku na targach wystawiało się 712 wystawców a teren targów obejmował ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej,

Nasza firma uczestniczyła w tych targach już raz drugi.   Zgodnie z tematyką targów największą część ekspozycji stanowiły  agregaty prądotwórcze  JCB .

Uzupełninie stanowiły koparka kołowa Hydradig i minikoparka 19C-1.

TARGI AGROSHOW


Już po raz 20-ty odbyły się największe rolnicze targi w Europie organizowana na terenie zewnętrznym. Na tegorocznym AGRO SHOW wystawiło się prawie 750 firm, w tym ponad 120 wystawców z zagranicy z 19 krajów. W ciągu 4 dni Wystawę odwiedziło 139 200 osób, powierzchnia wystawiennicza wyniosła 139 tys. m2.

Interhandler uczestniczy w targach już od pierwszej edycji za co zostaliśmy nagrodzenie specjalną statuetką przyznaną przez organizatora. Tradycyjnie na naszym stoisku „królowały” ładowarki rolnicze (teleskopowe i przegubowe) oraz ciągniki Fastrac. Tym razem sporą część przeznaczyliśmy również na ekspozycje agregatów prądotwórczych JCB.