CENTRALA

Home/KONTAKT/CENTRALA
CENTRALA 2017-03-20T08:30:09+00:00
INTERHANDLER CENTRALA

DANE TELEADRESOWE

INTERHANDLER SP. Z O. O.
ul.Wapienna 6,
87-100 Toruń,
tel.: 56 610 28 20, 56 610 28 90,
fax: 56 648 04 00
office@interhandler.pl

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

INFORMACJE PODSTAWOWE

SIEDZIBA SPÓŁKI
ul. Wapienna 6, 87-100 Toruń
Numer statystyczny (Regon): 001375080
Numer KRS:0000011803
Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 879-016-96-99
Kapitał zakładowy: 26.334.000,00 zł

DZIAŁ HANDLOWY MASZYN

Kierownik Regionu Sprzedaży
Dominik Chojnacki
e-mail: d.chojnacki@interhandler.pl
tel. kom. 693 401 524

DZIAŁ WSPARCIA I ROZWOJU SPRZEDAŻY

Kierownik Działu Wsparcia i Rozwoju Sprzedaży
Grzegorz Fereniec
e-mail: g.fereniec@interhandler.pl
tel. kom. 693 899 706

Specjalista ds. Produktu- Maszyny Ciężkie, DSB Innocrush
Paweł Taczkowski
e-mail: p.taczkowki@interhandler.pl
tel. kom. 605 108 522

Specjalista ds. Produktu- Maszyny Rolnicze
Leszek Żuchowski
e-mail: l.zuchowski@interhandler.pl
tel. kom. 601 868 349

Specjalista ds. Produktu- Koparko-ładowarki, Minikoparki
Krzysztof Szypkowski
e-mail: k.szypkowski@interhandler.pl
tel. kom. 607 233 962

Specjalista ds. Produktu- Maszyny Używane
Bartosz Sołtyszewski
e-mail: b.soltyszewski@interhandler.pl
tel. kom. 607 104 548

Koordynator Sprzedaży
Małgorzata Solarczyk
e-mail: m.solarczyk@interhandler.pl
tel. kom.: 607 451 734

Koordynator Sprzedaży
Agata Mazan
e-mail: a.mazan@interhandler.pl
tel. kom.: 663 771 033

SERWIS I CZĘŚCI ZAMIENNE

Kierownik Oddziału w Toruniu
Rafał Borowski
e-mail: r.borowski@interhandler.pl
tel. 56 610 28 50
tel. kom. 695 203 247

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych
Grzegorz Barnat
e-mail: g.barnat@interhandler.pl
tel. 56 610 28 17
tel. kom. 723 667 964

Specjalista ds. Serwisu
Adam Smykowski
e-mail: a.smykowski@interhandler.pl
tel. 56 610 28 30
tel. kom. 609 510 277

Zgłoszenia awarii i przeglądów prosimy zgłaszać na serwis.torun@interhandler.pl

DZIAŁ ROZWOJU ORGANIZACJI

Dyrektor ds. Rozwoju Działalności Handlowej
Jerzy Petrykowski
e-mail: j.petrykowski@interhandler.pl
tel. 605 563 550

Specjalista ds. Marketingu
Barbara Jarych
e-mail: b.jarych@interhandler.pl
tel. 667 150 616

Specjalista ds. Marketingu
Ewelina Jankowska
e-mail: e.jankowska@interhandler.pl
tel. 607 104 537

Specjalista ds. Marketingu
Katarzyna Szmytkowska
e-mail:k.szmytkowska@interhandler.pl
tel. kom. 691 114 299

OSPRZĘTY DO MASZYN
ROZSZERZONE GWARANCJE
PAKIETY-UMOWY SERWISOWE

Doradca Handlowo – Techniczny
Adam Polasik
e-mail: a.polasik@interhandler.pl
tel. kom. 695 501 940
(woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie)

Koordynator Sprzedaży
Agnieszka Warczachowska
e-mail: a.warczachowska@interhandler.pl
tel. kom. 695 503 859

Kierownik ds. Logistyki Części Zamiennych
Bartosz Dolega
e-mail: b.dolega@interhandler.pl
tel. kom. 605 726 437

Specjalista ds. Produktu- Opony
Rafał Strzyżewski
e-mail: r.strzyzewski@interhandler.pl
tel. kom. 669 616 806

DZIAŁ FINANSOWY

Kierownik Działu Finansowego
Ellen Odważna
e-mail: e.odwazna@interhandler.pl
tel. 56 610 28 40

Windykacja

e-mail: j.pijanowska@interhandler.pl
tel: 56 610 28 56

Należności

e-mail: m.prusiecka@interhandler.pl
tel: 56  610 28 25

Księgowość

Starszy Specjalista ds. Finansów
Celina Secler
e-mail: c.secler@interhandler.pl
tel. 56 610 28 16

e-mail: s.sztul@interhandler.pl
tel: 56 610 28 18

e-mail: k.dejewska@interhandler.pl
tel: 56 610 28 44

DZIAŁ IT

e-mail: k.czarnowski@interhandler.pl
tel: 56 610 28 22

DZIAŁ PERSONALNY

Dyrektor Działu Personalnego
Krystyna Wikieł
e-mail: k.wikiel@interhandler.pl
tel. 56 610 28 45

Specjalista ds. Kadr i Płac
Justyna Lipińska
e-mail: j.lipinska@interhandler.pl
tel. 56 610 28 24

Specjalista ds. Personalnych
Anna Keńska
e-mail: a.kenska@interhandler.pl
tel. 56 610 28 39

DZIAŁ GWARANCJI

e-mail: l.rojko@interhandler.pl
tel: 56 610 28 41

e-mail: w.prazuch@interhandler.pl
tel: 56 610 28 46

FLOTA I INFRASTRUKTURA

e-mail: m.paprzycki@interhandler.pl
tel. 607 457 215

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości