KARIERA

Home/KARIERA
KARIERA 2017-06-19T11:57:59+00:00
JESTESšMY W CAŁEJ POLSCE

AKTUALNE OFERTY PRACY

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, kruszarki, przesiewacze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

MECHANIK SERWISU

Toruń, Choroszcz, Brzeg, Rusocin, Czeladź, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Kostrzyn, Głogów Małopolski, Kobylanka, Łomna, Długołęka

Opis stanowiska:

  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych w serwisie firmowym oraz u klienta

Wymagania:

  • wymagane min. wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie na stanowisku mechanika w branży maszyn budowlanych lub w serwisie motoryzacyjnym
  • podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w doświadczonym zespole

  • szkolenia w zakresie wiedzy technicznej

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • motywacyjny system wynagradzania

  • prywatną opiekę medyczną

Aplikacje proszę składać do dnia 30-06-2017 na adres: rekrutacja@interhandler.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane aplikacje – dziękujemy.

Aktualnie firma poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Doradca Handlowy

  • przygotowanie i prowadzenie procesu sprzedaży maszyn budowlanych na wyznaczonym terenie
  • współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami
  • realizacja budżetu sprzedaży w regionie
  • analiza trendów sprzedaży w regionie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe: mechanika, mechanika i budowa maszyn
  • doświadczenie w sprzedaży maszyn budowlanych
  • doświadczenie w sprzedaży w kanale ogólnobudowlanym
  • nastawienie na osiąganie celów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • praca na terenie woj. mazowieckiego

Oferujemy:

  • szkolenia w zakresie wiedzy produktowej
  • umowę o pracę
  • motywacyjny pakiet wynagradzania
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • prywatna opieka medyczna

Aplikacje proszę składać do dnia 30-06-2017 na adres rekrutacja@interhandler.pl.

Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja: Toruń

  • obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy,
  • załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy
  • uzupełnianie oraz kontrolowanie stanów magazynowych
  • obsługa programów firm kurierskich
  • obsługa depozytu opon
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • uprawnienia operatora wózka widłowego
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

Aplikacje proszę składać do dnia 31.07.2017

POZNAJ OFERTY PRAKTYK
ZDOBYWAJ WIEDĘ U BOKU PROFESJONALISTÓW