KARIERA

/KARIERA
KARIERA 2017-08-02T11:40:44+00:00
JESTESšMY W CAŁEJ POLSCE

AKTUALNE OFERTY PRACY

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, kruszarki, przesiewacze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

MECHANIK SERWISU

Toruń, Choroszcz, Brzeg, Rusocin, Czeladź, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Kostrzyn, Głogów Małopolski, Kobylanka, Łomna, Długołęka

Opis stanowiska:

  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych w serwisie firmowym oraz u klienta

Wymagania:

  • wymagane min. wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie na stanowisku mechanika w branży maszyn budowlanych lub w serwisie motoryzacyjnym
  • podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w doświadczonym zespole

  • szkolenia w zakresie wiedzy technicznej

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • motywacyjny system wynagradzania

  • prywatną opiekę medyczną

Aplikacje proszę składać na adres: rekrutacja@interhandler.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane aplikacje – dziękujemy.

Aktualnie firma poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

  • realizacja zamówień na sprzedaż części zamiennych dla klientów oddziału serwisu
  • bieżące wprowadzanie zamówień klientów do systemu oraz ich aktualizacja
  • weryfikacja niezbędnego asortymentu części zamiennych w magazynie
  • obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • sprzedaż i dystrybucja części zamiennych oraz osprzętu do maszyn budowlanych
  • współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami
  • bieżąca obsługa magazynu (przyjmowanie i wydawanie części, kompletacja, pakowanie, załadunki oraz rozładunki towarów wysyłanych i dostarczanych)
  • dbałość o porządek w magazynach i na zewnątrz magazynu oraz na placu manewrowym
  • bieżące inwentaryzacje dzienne i ich wstępne rozliczanie

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie – preferowane techniczne z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • samodzielność i komunikatywność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • szkolenia techniczne
  • umowę o pracę
  • motywacyjny pakiet wynagradzania
  • niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje proszę składać do dnia 31.07.2017.

DEALER MANAGER

Polska Południowa

  • Przygotowanie w uzgodnieniu z dealerami rocznych planów sprzedażowych, szkoleniowych i marketingowych w regionie Polski Południowej
  • Monitorowanie i nadzór nad realizacją planów dealera
  • Egzekwowanie realizacji planów sprzedażowych dealerów w zakresie maszyn i osprzętów
  • Wspieranie dealera i współdziałanie z dealerem w realizacji planów rocznych
  • Kontrola działalności handlowej dealerów, poziomu sprzedaży, stanu magazynowego maszyn Podejmowanie działań służących realizacji współpracy zgodnie z umową dealerską. Kontrola i egzekwowanie współpracy w zakresie finansów
  • Zapewnienie wsparcia podczas negocjacji z klientami i w zakresie sprzedaży maszyn JCB, szkolenie w zakresie metod sprzedaży
  • Kontrola zobowiązań finansowych i sytuacji finansowej dealerów
  • Przeprowadzanie oceny dealera, wdrażanie programów służących poprawie i rozwojowi współpracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowany wydział rolniczy lub ekonomiczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży maszyn rolniczych
  • Wysoka motywacja do osiągania wyników
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i myślenie analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra obsługa komputera (Excel, ERP)
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Umiejętność budowania marki na rynku oraz relacji z klientami
  • Poszukiwani kandydaci z woj. dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego lub małopolskiego)

Oferujemy:

  • Rozwojową i kreatywną pracę w stabilnej spółce
  • Szkolenia w zakresie wiedzy technicznej
  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tablet)
  • Prywatną opieka medyczna
  • Możliwość pracy z marką premium.

Aplikacje prosimy składać do dnia 31-08-2017.

POZNAJ OFERTY PRAKTYK
ZDOBYWAJ WIEDĘ U BOKU PROFESJONALISTÓW