JCB FINANCE – KONTAKT 2017-11-03T07:59:30+00:00
STRONA GŁÓWNA
MASZYNY BUDOWLANE
MASZYNY ROLNE
PROGRAM
KONTAKT

MASZYNY BUDOWLANE

ODDZIAŁ BIAŁYSTOK

Marcin Hibl
e-mail: m.hibl@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 990 844

ODDZIAŁ BRZEG

Krystian Kamiński
e-mail: k.kaminski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 338 483

ODDZIAŁ GDANSK

Piotr Kiedyk
e-mail: p.kiedyk@interhandler.pl
tel. kom.: +48 691 122 275

ODDZIAŁ KATOWICE

Damian Zynek
tel. kom.: +48 669 616 863
e-mail: d.zynek@interhandler.pl

Piotr Miarka
tel. kom.: +48 669 101 169
e-mail: p.miarka@interhandler.pl

Mateusz Komenda
tel. kom.: +48 663 669 804
e-mail: m.komenda@interhandler.pl

ODDZIAŁ KIELCE

Grzegorz Zaczek
e-mail: g.zaczek@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 899 725

ODDZIAŁ KOSZALIN

Grzegorz Szalawski
e-mail: g.szalawski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 224 302

ODDZIAŁ KRAKÓW

Rafał Komenda
tel. kom.: +48 601 051 708
e-mail: r.komenda@interhandler.pl

Mateusz Komenda
tel. kom.: +48 663 669 804
e-mail: m.komenda@interhandler.pl

ODDZIAŁ LUBLIN

Janusz Okoński
e-mail: j.okonski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 691 490 589

ODDZIAŁ ŁÓDZ

e-mail: d.matysiak@interhandler.pl
tel. kom.: +48 601 913 956

ODDZIAŁ OLSZTYN

Grzegorz Leonik
e-mail: g.leonik@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 920 726

ODDZIAŁ POZNAŃ

Michał Podolski
e-mail: m.podolski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 723 667 967

Sebastian Opszalski
e-mail: s.opszalski@interhandler.pl
tel.: kom.: +48 601 831 335

Sławomir Nalewaj
e-mail: s.nalewaj@interhandler.pl
tel.: kom. +48 669 101 832 832

ODDZIAŁ RZESZÓW

Aleksander Kupiszewski
tel. kom.: +48 601 509 155
e-mail: a.kupiszewski@interhandler.pl

Grzegorz Zaczek
tel. kom.: +48 693 899 725
email: g.zaczek@interhandler.pl

ODDZIAŁ SZCZECIN

Robert Soroko
e-mail: r.soroko@interhandler.pl
tel. kom. +48 667 150 868

ODDZIAŁ TORUŃ

Dominik Chojnacki
email: d.chojnacki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 401 524

ODDZIAŁ WARSZAWA

Rafał Milczarski
e-mail: r.milczarski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 202 127

Paweł Nowacki
e-mail: p.nowacki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 502 183

Hubert Słowicki
e-mail: h.slowicki@interhandler.pl
tel. kom.: 693 559 945

ODDZIAŁ WROCŁAW

Waldemar Żuk
tel. kom.: +48 691 120 858
e-mail: w.zuk@interhandler.pl

Krystian Kamiński
tel. kom.: +48 607 338 483
e-mail: k.kaminski@interhandler.pl


DORADCY JCB FINANCE DS. TELETRUK

Karol Kajkowski
e-mail: k.kajkowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 671 698

KOORDYNATOR PROGRAMU JCB FINANCE: Małgorzata Solarczyk

Nasi doradcy objaśnią szczegóły każdej z opcji finansowania, w tym sprawy związane z podatkami oraz VAT-em, które wiążą się za zakupem określonych produktów. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Państwa Doradcą Handlowym JCB, który razem z przedstawicielami JCB Finance, pomoże dopasować ofertę finansowania do Państwa potrzeb.

tel.: +48 607 451 734
email: m.solarczyk@interhandler.pl

MASZYNY BUDOWLANE


DORADCY JCB FINANCE DS. TELETRUK

Karol Kajkowski
e-mail: k.kajkowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 671 698

KOORDYNATOR PROGRAMU JCB FINANCE: Małgorzata Solarczyk

Nasi doradcy objaśnią szczegóły każdej z opcji finansowania, w tym sprawy związane z podatkami oraz VAT-em, które wiążą się za zakupem określonych produktów. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Państwa Doradcą Handlowym JCB, który razem z przedstawicielami JCB Finance, pomoże dopasować ofertę finansowania do Państwa potrzeb.

tel.: +48 607 451 734
email: m.solarczyk@interhandler.pl

ODDZIAŁ BIAŁYSTOK

Marcin Hibl
e-mail: m.hibl@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 990 844

ODDZIAŁ GDANSK

Piotr Kiedyk
e-mail: p.kiedyk@interhandler.pl
tel. kom.: +48 691 122 275

ODDZIAŁ KIELCE

Grzegorz Zaczek
e-mail: g.zaczek@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 899 725

ODDZIAŁ KRAKÓW

Rafał Komenda
tel. kom.: +48 601 051 708
e-mail: r.komenda@interhandler.pl

Mateusz Komenda
tel. kom.: +48 663 669 804
e-mail: m.komenda@interhandler.pl

ODDZIAŁ ŁÓDZ

e-mail: d.matysiak@interhandler.pl
tel. kom.: +48 601 913 956

ODDZIAŁ POZNAŃ

Michał Podolski
e-mail: m.podolski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 723 667 967

Sebastian Opszalski
e-mail: s.opszalski@interhandler.pl
tel.: kom.: +48 601 831 335

Sławomir Nalewaj
e-mail: s.nalewaj@interhandler.pl
tel.: kom. +48 669 101 832 832

ODDZIAŁ SZCZECIN

Robert Soroko
e-mail: r.soroko@interhandler.pl
tel. kom. +48 667 150 868

ODDZIAŁ WARSZAWA

Rafał Milczarski
e-mail: r.milczarski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 202 127

Paweł Nowacki
e-mail: p.nowacki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 502 183

Hubert Słowicki
e-mail: h.slowicki@interhandler.pl
tel. kom.: 693 559 945

ODDZIAŁ BRZEG

Krystian Kamiński
e-mail: k.kaminski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 338 483

ODDZIAŁ KATOWICE

Damian Zynek
tel. kom.: +48 669 616 863
e-mail: d.zynek@interhandler.pl

Piotr Miarka
tel. kom.: +48 669 101 169
e-mail: p.miarka@interhandler.pl

Mateusz Komenda
tel. kom.: +48 663 669 804
e-mail: m.komenda@interhandler.pl

ODDZIAŁ KOSZALIN

Grzegorz Szalawski
e-mail: g.szalawski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 224 302

ODDZIAŁ LUBLIN

Janusz Okoński
e-mail: j.okonski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 691 490 589

ODDZIAŁ OLSZTYN

Grzegorz Leonik
e-mail: g.leonik@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 920 726

ODDZIAŁ RZESZÓW

Aleksander Kupiszewski
tel. kom.: +48 601 509 155
e-mail: a.kupiszewski@interhandler.pl

Grzegorz Zaczek
tel. kom.: +48 693 899 725
email: g.zaczek@interhandler.pl

ODDZIAŁ TORUŃ

Dominik Chojnacki
email: d.chojnacki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 401 524

ODDZIAŁ WROCŁAW

Waldemar Żuk
tel. kom.: +48 691 120 858
e-mail: w.zuk@interhandler.pl

Krystian Kamiński
tel. kom.: +48 607 338 483
e-mail: k.kaminski@interhandler.pl

MASZYNY ROLNE

sprawdz oddziały dealerów JCB AGRI
STRONA STARTOWA
MASZYNY BUDOWLANE
MASZYNY ROLNE
INFORMACJE O PROGRAMIE