Oddział w Rzeszowie

DANE TELEADRESOWE:

INTERHANDLER SP. Z O. O.

Rudna Mała 52
36-060 Głogów Małopolski
tel.: 17 859 13 50
fax: 17 859 13 51
serwis.rzeszow@interhandler.pl


MASZYNY BUDOWLANE

Kierownik Regionu Sprzedaży (woj. podkarpackie)
Aleksander Kupiszewski
tel. kom.: 601 509 155
e-mail: a.kupiszewski@interhandler.pl

Kierownik Regionu Sprzedaży (woj. świętokrzyskie)
Grzegorz Zaczek
tel. kom.: 693 899 725
email: g.zaczek@interhandler.pl


Doradca Handlowy Maszyny Przeładunkowe 
Ireneusz Krysa
tel. kom.: 669 508 751
email: i.krysa@interhandler.pl


MASZYNY ROLNICZE

Kierownik Regionu Sprzedaży (woj. lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie)
Jacek Dziadosz
tel. kom.: 669 617 433
email: j.dziadosz@interhandler.pl

 

OSPRZĘTY DO MASZYN

Doradca Handlowo- Techniczny
Daniel Franczak
e-mail: d.franczak@interhandler.pl
tel. kom.: 695 501 734

 

SERWIS I CZĘŚCI ZAMIENNE

Kierownik Oddziału
Mariusz Wilmanowicz
e-mail: m.wilmanowicz@interhandler.pl
tel. kom.: 605 368 892

Specjalista ds. Serwisu
Łukasz Czerw
e-mail: l.czerw@interhandler.pl
tel. kom.: 695 502 337


 

POBIERZ


  Zgłoszenie awarii

 

 

Open large map