en


Oddział w Gdańsku

DANE TELEADRESOWE:

INTERHANDLER SP. Z O. O.

ul. M. Rataja 2, Rusocin
83-031 Łęgowo
tel. 58 692 03 23
fax. 58 692 07 13
serwis.gdansk@interhandler.pl
 

MASZYNY BUDOWLANE

Doradca Handlowy (wejcherowski, pucki, Gdańsk, Gdynia, Sopot, kartuski, gdański, nowodworski, tczewski, starogardzki, kościerski-wsch)
Piotr Kiedyk
e-mail: p.kiedyk@interhandler.pl
tel. kom. 691 122 275 
 

Doradca Handlowy (słupski, Słupsk, lęborski, bytowski, człuchowski, chojnicki, kościerski-zach)
Józef Bacic
e-mail: j.bacic@interhandler.pl
tel. kom. 667 675 484


Doradca Handlowy Maszyny Przeładunkowe
Kamil Omilian
e-mail: k.omilian@interhandler.pl
tel. kom. 601 687 110 
 

MASZYNY ROLNICZE

Kierownik Regionu Sprzedaży
Wojciech Sienkiewicz
e-mail: w.sienkiewicz@interhandler.pl
tel. kom. 695 501 511 
 

OSPRZĘTY DO MASZYN

Doradca Handlowo-Techniczny Serwisu
Andrzej Pachla
e-mail: a.pachla@interhandler.pl
tel. kom. 669 617 038


SERWIS I CZĘŚCI ZAMIENNE

Specjalista ds. Serwisu
Rafał Piecek
e-mail: r.piecek@interhandler.pl
tel. kom. 691 111 791

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych
Joanna Górna
e-mail: j.gorna@interhandler.pl
tel. kom. 695 201 926
 


 

POBIERZ


  Zgłoszenie awarii

 

 

Open large map