AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE JCB

Home/AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE JCB
AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE JCB 2016-11-09T11:39:22+00:00
agregat prą…dotwórczy JCB QS

Agregaty prądotwórcze serii QS

Najnowsza seria modeli o mocy od 22 do 220 kVA. Zaprojektowane aby połączyć w sobie optymalna wydajność nawet w najsurowszych warunkach otoczenia oraz przystępnej ceny. Dostępne w wersji zamkniętej i otwartej.

agregat prądotwórczy JCB QX

Agragaty prądotwórcze serii QX

Seria modeli stworzona z myślą o branży przemysłowej. Zbudowane z najwyższej jakości podzespołów, dające wysoką wydajność i maksymalną przydatność do pracy w każdej aplikacji. Charakteryzują się bardzo szeroką gamą modeli o mocy od 8 do 730 kVA, zasilane silnikami Yanmar, JCB, Iveco, Scania i MTU. Dostępne w wersji zamkniętej jak i otwartej.

agregat prądotwórczy JCB QX

Agregaty prądotwórcze serii QX w zabudowie kontenerowej

Największa seria agregatów oferująca rozwiązania wszędzie tam gdzie potrzebne są największe wymagania mocy, począwszy od najmniejszego modelu 730 kVA kończąc na najawiększym 3300 kVA. Wykorzystujące wysoce niezawodne i mocne silniki MTU oraz Mitsubishi. Dostępne w zabudowie kontenerowej 20f t i 40 ft oraz na specjalne życzenie również w wersji otwartej.

agregat prądotwórczy JCB QX

Agregaty prądotwórcze serii RX (Rental)

Urządzenia w tej specyfikacji zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o szerokopojętej branży wynajmu, ich wyjątkowo solidna i odporna konstrukcja jest w stanie sprostać ciągłemu przenoszeniu z miejsca na miejsce w różnych, często trudnych warunkach transportowych. Dostępne w wariantach mocy od 20 do 200 kVA.

agregat prądotwórczy INTELI-HYBRID JCB

Agregaty prądotwórcze hybrydowe serii Qsi

Jest to najnowszy i najbardziej innowacyjny projekt JCB w dziedzinie agregatów prądotwórczych. Urzadzenia są połączeniem źródła energii jakim jest silnik JCB Dieselmax oraz niezależnej baterii. Rozwiązanie zmniejszające nawet do 60% zużycia paliwa. Agregaty dostępne w wariantach mocy od 65 do 116 kVA.

agregat prądotwórczy JCB LT9

Mobilne wieże oświetleniowe serii LT

Urządzenie stworzone po to aby zapewnić mobilne i niezależne zródło oświetlenia oraz energii. Umożliwia wysunięcie masztu oświetleniowego na wysokość 9 m, na końcu którego znajdują się 4 w pełniregulowane lampy halogenowe o mocy 1000W każda lub adekwatnie 6 lamp w technologii LED.