AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE JCB

/AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE JCB
AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE JCB 2018-03-20T00:22:07+00:00

Autoryzowanym dealerem agregatów prądotwórczych JCB jest firma APEX Agregaty Prądotwórcze.

http://www.jcbagregaty.pl/

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY
agregat prą…dotwórczy JCB QS

Agregaty prądotwórcze serii QS

Najnowsza seria modeli o mocy od 22 do 220 kVA. Zaprojektowane aby połączyć w sobie optymalna wydajność nawet w najsurowszych warunkach otoczenia oraz przystępnej ceny. Dostępne w wersji zamkniętej i otwartej.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY

Agragaty prądotwórcze serii QX

Seria modeli stworzona z myślą o branży przemysłowej. Zbudowane z najwyższej jakości podzespołów, dające wysoką wydajność i maksymalną przydatność do pracy w każdej aplikacji. Charakteryzują się bardzo szeroką gamą modeli o mocy od 8 do 730 kVA, zasilane silnikami Yanmar, JCB, Iveco, Scania i MTU. Dostępne w wersji zamkniętej jak i otwartej.

agregat prądotwórczy JCB QX

Agregaty prądotwórcze serii QX w zabudowie kontenerowej

Największa seria agregatów oferująca rozwiązania wszędzie tam gdzie potrzebne są największe wymagania mocy, począwszy od najmniejszego modelu 730 kVA kończąc na najawiększym 3300 kVA. Wykorzystujące wysoce niezawodne i mocne silniki MTU oraz Mitsubishi. Dostępne w zabudowie kontenerowej 20f t i 40 ft oraz na specjalne życzenie również w wersji otwartej.

agregat prądotwórczy INTELI-HYBRID JCB

Agregaty prądotwórcze hybrydowe serii Qsi

Jest to najnowszy i najbardziej innowacyjny projekt JCB w dziedzinie agregatów prądotwórczych. Urzadzenia są połączeniem źródła energii jakim jest silnik JCB Dieselmax oraz niezależnej baterii. Rozwiązanie zmniejszające nawet do 60% zużycia paliwa. Agregaty dostępne w wariantach mocy od 65 do 116 kVA.

agregat prądotwórczy JCB LT9

Mobilne wieże oświetleniowe serii LT

Urządzenie stworzone po to aby zapewnić mobilne i niezależne zródło oświetlenia oraz energii. Umożliwia wysunięcie masztu oświetleniowego na wysokość 9 m, na końcu którego znajdują się 4 w pełniregulowane lampy halogenowe o mocy 1000W każda lub adekwatnie 6 lamp w technologii LED.